Ahoj, někdo nějaký tip na zpáteční letenku do Lisabonu v půli prosince nebo pak leden, klidně i únor? Pro 2 lidi... Jde mi jen o cenu  .

Praha/Brno/Vídeň - Lisabon

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj,
někdo nějaký tip na zpáteční letenku do Lisabonu v půli prosince nebo pak leden, klidně i únor? Pro 2 lidi...
Jde mi jen o cenu smiley a bohužel jsem zatím nenašel nic levnějšího než cca 8800 s TAP, ale to už je na celý týden...rádi bychom tam strávili pár dní ideálně přes víkend.
Díky.

0

Ahoj, jestli Vám nevadí přestupování, tak s Easyjet za něco přes 3.000,-:
tam 11.12.
12:30 praha - 14:30 milán
16:40 milán - 18:35 lisabon

zpět 17.12.
6:05 lisabon - 8:25 madrid
12:20 madrid - 14:30 milán
19:25 milán - 20:55 praha

0 Citovat

Ahoj,
díky za reakci.
Nechá se to všechno koupit jako jedna letenka? Nebo musím kupovat 6 zpátečních letenek (pro 2 osoby).
Na stránkách EasyJet to není možné zadat jako Praha - Lisabon.
Už si možná vymýšlím, ale nějaký kratší termín pobytu by k dispozici nebyl? Týden "těšit" našeho kamaráda z pobytu už mi nepřijde vhodné.
V tomhle jsem úplný nováček smiley
Díky.

0 Citovat

Ahoj,
letenky se musí kupovat na ty lety, jak jsem je vypsal. zvolit let, pak kliknout na přidat další let a postupně je koupit všechny. easyjet si ke každé rezervaci připočítává cca 300,- kč, proto kupujte všechny lety najednou (bude to jednorázová přirážka ke všem letům) - ne koupit jeden, pak to všechno zavřít, znovu otevřít a kupovat další - pak by si naúčtovali poplatek ke každému letu.

dá se odlétat i 12.12. - časy a lety jsou stejný
návrat možný 15.12. přes amsterdam:
6:25 lisabon - 10:35 amstersdam
19:20 amsterdam - 20:50 praha

0 Citovat

Video návod jak na více letů: http://www.youtube.com/watch?v=uxrqx5_AuDk

0 Citovat

Diky oběma!

0 Citovat

a nakonec, proč to dělat složitě, když to jde jednoduše:-)
přímý let s TAP vídeň-lisabon-vídeň, cena pro 2 osoby 356,64 Euro, termín 13.12.-17.12.2013

dá se i levněji, ale jedná se vždy o delší dobu pobytu - např. 9.12.-16.12. za 298,64 euro za oba

0 Citovat

Nj, tak jsem idiot smiley ani jsem si nevšiml, že už jsem tam zaklikl 2 osoby a výslednou jsem bral jako částku za letenku pro jednoho smiley
Díky.

0
7 reakcí