Zdravim, vcera som sa dva krat (rano aj vecer) pokusala kupit letenku Brusel - Bordeaux a na konci celej rezervacie mi vyhodilo error. Udajne nejaky problem so strankou. Neviete nahodou niekto, co je s tym? Mam skusit tu appku? Cena letenky narasta, tak to nie velmi potesilo. Diky moc! .

Problem so zakupenim letenky

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

3 reakce

Zdravim, vcera som sa dva krat (rano aj vecer) pokusala kupit letenku Brusel - Bordeaux a na konci celej rezervacie mi vyhodilo error. Udajne nejaky problem so strankou. Neviete nahodou niekto, co je s tym? Mam skusit tu appku? Cena letenky narasta, tak to nie velmi potesilo. Diky moc!

0

Kartu máte odblokovanou k platbám online? Zkuste rezervovat znovu, případně app - ale problém by u Ryanairu být neměl.

0 Citovat

Ano, touto kartou normalne zvyknem platit online. Dnes som to skusila znovu a to iste. Nerozumiem tomu. Skusim app a uvidim. Dik.

0 Citovat

musím říct, že měco podobnýho se nám stalo taky, pomohla až rezervace z jinýho PC a jiná karta
BTW: jsi si jistá, že jsi správně pozaklikala všechny jejich přiblblý nabídky pojištění atd ? k platbě se dostaneš bez ztráty kytičky ? co shoda jmen rodiče a dítěte, není tam náhodou ?

0
3 reakce