Pegasus airlines

Napsal David Eiselt 2013-10-31T08:39:20+01:00 ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Pegasus airlines možná zavítá již příští rok i do Prahy. Dle informací z planes.cz bude dopravce létat 3x týdně - út,čt,ne.

Konečně nám spadnou ceny za Istanbul smiley

Sleva 30% na lety v rámci Turecka.

Cestovní období: 01.09. - 31.10.2014
Prodej: 12.-13.06.
http://www.flypgs.com/kampanyalar/1981/ ... sladi.aspx

Neměl by už někdo info k 1,5 hodinovému přestupu v Istanbulu při pokračování do Antalye?

Takové to turecké létání za 11€ OW - http://airixo.com/cs/odlety/istanbul-sa ... xt=Turecko smiley

K aktuálním rotacím v út, čt, ne přidává další sobotní rotaci, a to rovnou od zimní sezony. smiley

http://www.prg.aero/cs/aktuality/aktual ... ha-gokcen/

30% sleva na domestic letech. Platné 4. a 5.prosince pro cestovní období: 05.01. - 15.07.2015

Aktuální Valentinská nabídla Pegasus Airlines spočívá v 50% slevě na druhou zakoupenou letenku při společně rezervaci. Nabídka je platná do 18. ledna a vztahuje se na cesty v období 9. února - 30. června 2015

Jedna včerejší zkušenost z letu Sharm El-Sheikh - Istanbul SAW, zakoupeno v rámci zde referované akce. Při checkinu agent začal křičet na skupinku Španělů přede mnou, že určitě mají v kufrech potápečské vybavení. Donutil je otevřít bagáž (normální kufry pod váhový limit), začal ukazovat na automatiky a žakety a další potápěčské přístroje a velmi nevybíravým způsobem je donutil zaplatit 55 USD. Pak někam odešel, mě si vzal někdo normálnější. Zeptal se mě, jestli mám potápěčské vybavení (potápěčský kufr zn. Mares a já na sobě mikinu Red Sea Divers). "Uhm, ne, jen normální věci" prošlo. Podotýkám, že žádná společnost, se kterou jsem letěl, za SCUBA věci v kufru nic navíc nechce, podmínky Pegasu o tom taky nic neříkají, mám tedy za to, že šlo o úplatek pro něj.

Ľahšie mi je po vojne byť generálom ale ako by som to urobil ja - zistil by som si TEL CISLO na riaditeľstvo leteckej spoločnosti a keby sa také dačo stalo predo mnou, zapol by som video a začal nahravať. A keď by som prišiel ja na rad, a začal by ma buzerovať, spytal by som sa ho, či pozná toto telefonne číslo /ich riaditeľstvo/ a potom by som mu ukazal video, a spytal sa, či to mám poslať na ich mail ako sa tu chová alebo ma nebude buzerovať. A pre istotu by som si našiel aj telefonne cislo do ich narodneho "Noveho času", ČR je to Blesk asi. Oni by boli vy.... z novinárov, to ver tomu.

uvidíme co na to oni, na můj e-mail po 2 dnech zatím neodpověděli. Mám s lowcosty zatím jen málo zkušeností, ale Pegasus byla jediná negativní (nejen kvůli chování agentů, ale i kvůli neustálému prodeji nesmyslů a zpoplatnění naprosto všeho, což platí i pro jejich přestupní letiště)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!