Ahoj, chtela jsem se zeptat jestli byste mi mohli nejak poradit... Chci jet s rodinou do Kanady/USA v kvetnu 2014...aspon na 2 tydny, s tim, ze jsme zvani na svatbu 18.5.2014 ve Washington, D.C. Chtela bych odcestovat s manzelem a 2 deti-jedno 2 a pul, druhe 1 rok. Samozrejme to zalezi na cene. Jinak pojedu asi sama. Ale kdyby nahodou se objevili nejake supr ceny tak bysme mohli vsichni. Vim, ze za 2 lete dite platim plnou cenu. Nicmene jsme flexibilni jet autem nekam pobliz Ceska (treba Budapest, atd.) a je mi jedno kam to poleti...Toronto, Montreal, Boston, New York, Chicago, Detroit...planujeme si pujcit auto a objizdet na ty aspon 2 tydny. Cena je rozhodujici. Myslite, ze mam sanci v te dobe chytnout neco do 10 000, nebo 12 000? Nevite jak to mohu nejlepe sledovat? Dekuji za radu, Karolina .

Letenka vychodni pobrezi Kanada/USA

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Ahoj, chtela jsem se zeptat jestli byste mi mohli nejak poradit...
Chci jet s rodinou do Kanady/USA v kvetnu 2014...aspon na 2 tydny, s tim, ze jsme zvani na svatbu 18.5.2014 ve Washington, D.C.
Chtela bych odcestovat s manzelem a 2 deti-jedno 2 a pul, druhe 1 rok. Samozrejme to zalezi na cene. Jinak pojedu asi sama. Ale kdyby nahodou se objevili nejake supr ceny tak bysme mohli vsichni. Vim, ze za 2 lete dite platim plnou cenu. Nicmene jsme flexibilni jet autem nekam pobliz Ceska (treba Budapest, atd.) a je mi jedno kam to poleti...Toronto, Montreal, Boston, New York, Chicago, Detroit...planujeme si pujcit auto a objizdet na ty aspon 2 tydny. Cena je rozhodujici. Myslite, ze mam sanci v te dobe chytnout neco do 10 000, nebo 12 000? Nevite jak to mohu nejlepe sledovat? Dekuji za radu, Karolina

0

Ahoj, co aktuální akce z Varšavy? Ta splňuje tvé finanční podmínky na 100% http://cestujlevne.com/new-york-letni-prazdniny-5684kc/ ? smiley

0
1 reakce