Wizzair: Tel Aviv

Napsal David Eiselt 2014-01-08T06:08:56+01:00 ve fóru Letecké společnosti
12 odpovědí

O tom, že libovky do teláče mohu být i pod 2tis. bych si zřejmě nechal zdát, ale když jsem viděl dnes v systému tuhle cenu, začínám doufat a čekat na březen .. smiley

No už se na to taky těším. Nechali jsme letenky od té izraelské let. společnosti být a na tvoje doporučení čekáme na ješte lepší ceny. Doufám že se vytasí s pěknou cenou chceme letět v květnu.

Já doufám, že přijde podobná pecka jako byla na Budapešť - Dubaj za 850 Kč - http://cestujlevne.com/mega-hit-akcni-l ... aj-839-kc/

Prostě nějak naplnit první prázdné spoje smiley

Kdo mi tam furt dělá v těch cenách bordel? smiley jednou je to za 1500, pak za 4k smiley

Ahoj Dave, nemáš nějaké bližší info ohledně akce kterou by snad mohli připravit na tel Aviv,chceme jet už v květnu a zvažujem teda jestli čekat nebo koupit od izraelců..
díky

Těžko říct, co ve wizzairu vyvádí. Cena na květen je aktuálně 3tisíce, což není špatné - 14-21.5.

A (včera a) dnes při nákupu přes bezplatnou mobilní aplikaci platí navíc sleva 20%. V kombinaci s členstvím v klubu se tak dá něco ušetřit. smiley

Ahojte,

neviete nahodou ci WIZZAIR APP ide len cez phone a nie cez PC, ako to mal alebo ma ryanair, ked clovek nema taky telefon? smiley

Dakujem.
Andrej.

Bohužel, bude to jen přes mobil :/

Aktuálně cena 2.258 Kč 31.3.-2.4.

Půjde však ještě dolů smiley

Stále jedeme dolů .... 2.258 Kč..

Čau Dave smiley a jak vychází terminy?díky

Je to ten první, 31.3.-2.4. smiley ale v průběhu dubna/května je to také veselejší..

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!