O tom, že libovky do teláče mohu být i pod 2tis. bych si zřejmě nechal zdát, ale když jsem viděl dnes v systému tuhle cenu, začínám doufat a čekat na březen ..  .

Wizzair: Tel Aviv

Založil ve fóru Letecké společnosti

12 reakcí

O tom, že libovky do teláče mohu být i pod 2tis. bych si zřejmě nechal zdát, ale když jsem viděl dnes v systému tuhle cenu, začínám doufat a čekat na březen .. smiley

0

No už se na to taky těším. Nechali jsme letenky od té izraelské let. společnosti být a na tvoje doporučení čekáme na ješte lepší ceny. Doufám že se vytasí s pěknou cenou chceme letět v květnu.

0 Citovat

Já doufám, že přijde podobná pecka jako byla na Budapešť - Dubaj za 850 Kč - http://cestujlevne.com/mega-hit-akcni-l ... aj-839-kc/

Prostě nějak naplnit první prázdné spoje smiley

0 Citovat

Kdo mi tam furt dělá v těch cenách bordel? smiley jednou je to za 1500, pak za 4k smiley

0 Citovat

Ahoj Dave, nemáš nějaké bližší info ohledně akce kterou by snad mohli připravit na tel Aviv,chceme jet už v květnu a zvažujem teda jestli čekat nebo koupit od izraelců..
díky

0 Citovat

Těžko říct, co ve wizzairu vyvádí. Cena na květen je aktuálně 3tisíce, což není špatné - 14-21.5.

0 Citovat

A (včera a) dnes při nákupu přes bezplatnou mobilní aplikaci platí navíc sleva 20%. V kombinaci s členstvím v klubu se tak dá něco ušetřit. smiley

0 Citovat

Ahojte,

neviete nahodou ci WIZZAIR APP ide len cez phone a nie cez PC, ako to mal alebo ma ryanair, ked clovek nema taky telefon? smiley

Dakujem.
Andrej.

0 Citovat

Bohužel, bude to jen přes mobil :/

0 Citovat

Aktuálně cena 2.258 Kč 31.3.-2.4.

Půjde však ještě dolů smiley

0 Citovat

Stále jedeme dolů .... 2.258 Kč..

0 Citovat

Čau Dave smiley a jak vychází terminy?díky

0 Citovat

Je to ten první, 31.3.-2.4. smiley ale v průběhu dubna/května je to také veselejší..

0
12 reakcí