Ahoj, prodám  předplacenou SIM karta pro operátora Orange v Maroku. Koupená a aktivovaná v dubnu 2019. Bylo na ní 10GB, využil jsem 1,3GB. Funguje v telefonech z ČR. Maroko má super pokrytí 4G signálem - dobrý pomocník na dovolenou . Cean 200kč při osobním převzetí v Havlíčkově Brodě, nebo platba předem s poštovným 60kč. .

SIM karta data Maroko

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

10 reakcí

Ahoj, prodám  předplacenou SIM karta pro operátora Orange v Maroku. Koupená a aktivovaná v dubnu 2019. 

Bylo na ní 10GB, využil jsem 1,3GB. Funguje v telefonech z ČR.

Maroko má super pokrytí 4G signálem - dobrý pomocník na dovolenou .

Cean 200kč při osobním převzetí v Havlíčkově Brodě, nebo platba předem s poštovným 60kč.


img-20190408-191247.jpg

0

nechcem kazit big biznes, ale ja som v agadire na letisku kupoval 2 mesiace dozadu orange sim aj s datami za 50 MAD - 120 czk..

0 Citovat

Přirážka za dovoz :-)

0 Citovat

Klasika ;)

0 Citovat

homo homini lupus

0 Citovat

Kupovaná letos na letišti za 10 Euro. Na letišti před měsícem nic jiného než 10E neměli. Přikládám odkaz kde jsou ceny. Nicméně jsem tam vyčetl, že kredit platí 30 dní, což jsem na SIM pochopitelně nedokázal vyčíst. Tedy jde do koše.

Orange 10E 100MAD

Telecom 10E 100MAD

https://www.finder.com/best-prep...rd-morocco


... tak že žádná dovozní přirážka. Slušný člověk by se omluvil ... .

0 Citovat

Tak na letišti stojí 5GB 5€ tak nechápu proč by nemohlo stát 10GB 10€. Trapné komentáře od lidí co sedí doma na zadku a neví nic a budou tu chytračit

0 Citovat

Ospravedlňujem sa, že som poukázal aj na iné možnosti ako neplatnú sim kartu z Maroka


0 Citovat

Abu Jakub napsal(a):

Tak na letišti stojí 5GB 5€ tak nechápu proč by nemohlo stát 10GB 10€. Trapné komentáře od lidí co sedí doma na zadku a neví nic a budou tu chytračit

Vždyť Tonic v Maroku byl a sim kartu tam kupoval, tak o jakým sezení doma na zadku tu plácáš?

0 Citovat

Abu Jakub se přidal před 10 hod a má 1 velice "hodnotný" příspěvek, tonic je tady 4 roky a má 5317 příspěvků. Domýšlivost některých soudruhů nezná hranic, navrhuji nový nick Abú Magor.

0 Citovat

Inak ešte jedna poznámka k marockým sieťam. Jakub má pravdu, sedel som na zadku, ale v aute, kde som spravil v Maroku okolo 3000 kilometrov. Orange je fajn v mestách a na pobreží. Inak všade mal oveľa lepší signál Maroc Telecom, ten nevypadol asi ani raz a minimálne 3G bolo aj hlboko v hamade medzi Tarfayou a Laayoune. 

0
10 reakcí