Zdravím, prodám 2x vstup do letištního salónku v Bratislave (Mastercard Caproni Lounge) Do 31.12.2019 Cena: 300 Kč obě .

2x vstup do salonku Mastercard v Bratislavě

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

9 reakcí

Zdravím, prodám 2x vstup do letištního salónku v Bratislave (Mastercard Caproni Lounge) Do 31.12.2019 Cena: 300 Kč obě

0

Třeba to někdo se sklonem k alkoholismu a bez MC World vezme. 😊 

0 Citovat

Cena dobrá, za 150 Kč na hlavu to za to stojí. A alkoholismus není nutný.

0 Citovat

Ahoj, já to beru😁,poslala jsem ti soukromou zprávu. 

0 Citovat

Prodáno :) prosím o zamknuti/vymazani vlákna :) diky moc

0 Citovat

Ahoj, neměl by někdo poukazku na vstup do salonku v Bratislavě? Za nějakou fajn částku ráda odkoupim😃

0 Citovat

Vstup do salónku v Bratislavě zdarma mají i některé české premiérové karty. Mastercard Gold od Equa (ale tu už neseženete) nebo Mastercard World Elite od ČSOB či České spořitelny.

0 Citovat

Já vím, my karty na vstup zdarma máme od Komerčky, jen jedou s námi známí a ti si karty nechtějí pořizovat kvůli jednomu vstupu a kdysi jsem tady poukázky odkupovala, tak kdyby náhodou se ještě poštěstilo, bylo by to super:-)

0 Citovat

Jestli těch karet máte víc, můžete známé zkusit protáhnout na druhou kartu, nebo zkontrolovat, zda nemáte doprovod zdarma nebo za nižší cenu než cena poukázky.

0 Citovat

V BTS funguje salonek nevyzpytatelné. Jednou tam pustí na MCWE jen mě, podruhé i s jedním hostem, pak i s víc hosty. Asi záleží jak se obsluha vyspí. 

0
9 reakcí