Dobrý den, nabízím k prodeji letenku od společnosti Scoot do Perthu, Austrálie.  V termínu: 3.7.2020 - 2.8.2020 Odlet je z Berlína, s přestupem v Singapuru. Zavazadlo o hmotnosti 20 kg, původní cena byla se vším všudy 21 000 Kč, na ceně jsem ochotná se domluvit.  Přepis jména je zdarma, již zakoupen s letenkou, koupila jsem ho v případě největší nouze a nakonec se to vyplatilo. Mám zaplaceno i ubytování u jedné paní z Airbnb za cca 17 000, malý domeček, pokud byste měli zájem i o to, myslím, že by nebyl problém se s paní domluvit. Na veškeré dotazy ráda odpovím, nebojte se zeptat :-)  .

Letenka do Perthu

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

5 reakcí

Dobrý den, nabízím k prodeji letenku od společnosti Scoot do Perthu, Austrálie. 


V termínu: 3.7.2020 - 2.8.2020


Odlet je z Berlína, s přestupem v Singapuru.


Zavazadlo o hmotnosti 20 kg, původní cena byla se vším všudy 21 000 Kč, na ceně jsem ochotná se domluvit. 


Přepis jména je zdarma, již zakoupen s letenkou, koupila jsem ho v případě největší nouze a nakonec se to vyplatilo.


Mám zaplaceno i ubytování u jedné paní z Airbnb za cca 17 000, malý domeček, pokud byste měli zájem i o to, myslím, že by nebyl problém se s paní domluvit.


Na veškeré dotazy ráda odpovím, nebojte se zeptat :-)

0

Nebylo to už tu jednou?

0 Citovat

Jestli ano, tak né ode mě, dala jsem ale stejný inzerát na Bazoš, tak nevím :-), možná vypadají všechny inzeráty na prodej letenek stejně :-D


0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Nebylo to už tu jednou?

Bylo, sám jsi to, Marku, dal do CD.
0 Citovat

Já jsem si tu účet založila před 42 minutami, abych to sem mohla přidat, takže se omlouvám, ale vůbec nevím, co se řeší :-D

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Bylo, sám jsi to, Marku, dal do CD.


Už jsem to taky dohledal...
0
5 reakcí