Dobrý den,  akutně sháním někoho, kdo by měl zájem o letenky Praha - Amsterdam teď pátek až neděle 10.12. - 12.12. Pro 2 osoby. Bohužel ze zdravotních důvodů nemůžeme jet😔, původní cena 4500. Nová cena dohodou.   Změna v letenkach možná dnes do 20.55. Pokud uvažujete, určitě se ozvěte, domluvíme se. Ráda bych, kdybych nepřišla o celou cenu. Děkuji.   .

Prodám letenky do Amsterdamu

Založila ve fóru Cestovatelský bazar

15 reakcí

Dobrý den, 

akutně sháním někoho, kdo by měl zájem o letenky Praha - Amsterdam teď pátek až neděle 10.12. - 12.12. Pro 2 osoby. Bohužel ze zdravotních důvodů nemůžeme jet😔, původní cena 4500. Nová cena dohodou.

 

Změna v letenkach možná dnes do 20.55. Pokud uvažujete, určitě se ozvěte, domluvíme se. Ráda bych, kdybych nepřišla o celou cenu. Děkuji. 

0

O letenky zájem nemám, ale co to je za leteckou společnost? Nenabízí náhodou kredit na příště? 

0 Citovat

Je to přes kiwi.com. Vrátí z ceny 4500 pouze 250 Kč a prebookovani je za dalších 3500 😔

0 Citovat

Kiwi je agentura. Já se ptám na aerolinku - Air France, ČSA, Easyjet atd.

0 Citovat

Easyjet

0 Citovat

Můžeš nechat propadnout. S poplatkem za změnu jména se to nevyplati. A to ještě předpokládám, že Kiwi si to taky nechá zaplatit. Jenom by mě zajímalo, kdo ti doporučil Kiwi, ty jsi z Brna?

0 Citovat

Nikdo nedoporučil, hledala jsem nejlepší varianty a ceny a vyšlo to nejlépe. Původně jsem chtěla přímo z Easyjet, ale vyšlo to tam dráž. No jsem poučena... Letenky propadnou, příště koupim přímo u společnosti. 

0 Citovat

S tím si zrovna v tomto případě moc nepomůžeš. Změna jména je 49 liber za segment. Takže ve tvém případě 6000,- Kč za obě letenky.

0 Citovat

Ok, děkuji, za rady, nechám propadnout.

0 Citovat

Nemáš aspoň nějaký pojištění? Třeba ke kartě. Ale pomohly by stejně jenom zdravotní důvody.

0 Citovat

Pojistku nemám, zdravotní důvody ano, ale na infolince mi rekli, ze se základním tarifem se neberou ani zdravotní důvody. Zrušila jsem rezervaci a vrátí mi 10e 😅. Kiwi už opravdu nikdy! 

0 Citovat

A změnit na později to taky nešlo?

0 Citovat

Šlo s příplatkem 3600 Kč. Řekli mi, že prebookovani u základního tarifu je jen s 10% slevou, takže úplně k ničemu... 

0 Citovat

zajimavy, podle teto stranky to melo jit.

Pledge | easyJet.com

 

0 Citovat

Problém v tomhle případě bude taky asi i Kiwi jako takové - řešilo se v jiném vlákně. Takže se člověk ani nepřihlásí a nezmění si sám.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Můžeš nechat propadnout. S poplatkem za změnu jména se to nevyplati. A to ještě předpokládám, že Kiwi si to taky nechá zaplatit. Jenom by mě zajímalo, kdo ti doporučil Kiwi, ty jsi z Brna?

Brno... Pobavilo:-))

0
15 reakcí