Vaše lety 2019

Napsal norbic 2018-06-24T08:18:01+02:00 ve fóru Co se nevešlo
15 odpovědí

čas letí a na rok 2019 se nakupuje o 106 :D

já zatím jenom takhle :

03 - VIE - AGP, MAD - VIE (Wizz)

04 - PRG - KBP - EVN, TBS - KBP - PRG (UIA)

05 - PRG - KBP - ALA, TSE - KBP - PRG (UIA)

PRG - KBP - EVN, TBS - KBP - PRG (UIA) - tohle ještě repete v 06/2019 s jinou posádkou

02 - BUD-AGA-BUD

03 - BTS-IEV,KBP-TBS,KUT-VIE

04 - VIE-LIS a potom ešte dokúpiť niečo

05 - VIE-KUT-VIE

U mě se jen v koutě krčí velikonoční Kyjev:
04 - PRG-KBP-PRG (UIA) + možná bude nějaká odbočka, ať už Lvov, Oděsa nebo Minsk...

12/18      PRG - KBP - DXB - KBP - PRG (UIA) týden půjčeným autem projet emiráty.

02/19    PRG - KBP - IST - AMM - BKK - KUL, BKK - AMM - CPH - PRG (UIA, Royal Jordanian, ČSA) + lokální přelety v Asii - uvidím co nakonec koupím, 3 týdny Malajsie, Singapur, Thajsko, možná Brunej nebo Indonésie.

05/19    PRG - KBP - ALA, TSE - KBP - PRG (UIA) týden Kyrgyzstán + Kazachstán.

Vidím že na KBP  bude mít místní honorace brzy vlastní lounge :)

Dobrý den, jsem tu nová. Snad můj dotaz nebude úplně mimo mísu a v blbým fóru. Hledám radu zkušených cestovatelů. :)

Příští jaro chceme vzít mámu na "výlet". Nikdy neletěla a neviděla moře. Má kulatiny, tak jí to chceme dopřát. Poraďte kam po Evropě ji vzít? Co má ráda - těžko říct. Bude nadšená tak jako tak. Jen asi spíš preferuje přírodu než město. Představa - letiště, půjčený auto, airbnb... Ráda bych, abychom se vešly max do 5 - 10tis/os. s celou cestou. Je jí 60, takže žádná extrémní turistika. Předem moooc díky za rady případně za odkaz na diskuzi k tomu určenou, pokud tu někde je. Díky Janča. 

Kupte mamce zájezd od CK, užije si pohodlí hotelu, all inclusive a nebude se muset o nic starat. Cenově se vejdete v rámci LM.

A jakou zemi doporučíte? Nechceme ležet na pláži. Máma je silný kuřák a neumím si ji představit v organizované skupince lidí. Navíc sama nikam nepojede. Chtěla bych si to zorganizovat sama, jen fakt se ségrou nevíme kam jet. 

Janeska napsal(a):

Předem moooc díky za rady případně za odkaz na diskuzi k tomu určenou, pokud tu někde je. Díky Janča. 

To si raději rovnou založ nové vlastní téma, tady se to ztratí...

Na CK se vykašlete... 

To moře má být i na koupání? V kterém měsíci chcete letět?

Peťo, koupání není nutný, ale bylo by fajn. Nevadí chladnější voda. Termín není konkrétní. Představa - jaro 2019.

Které letiště máte nejblíž?

Jsme víceméně z Brna, takže Brno, Bratislava, Vídeň, Praha.

ak je silny "kurak", chce vidiet more a mat to lacne, tak z Bratislavy napr. do Burgasu koncom jari 2019

a admin teda nech to presunie do samostatneho vlakna prosim :)

Napadá mne např. Alicante z Pardubic. Pardubice jsou z Brna 1:30 hod. a 99 Kč vlakem, přímý let, zpáteční  letenky letos na jaře (duben) stály kolem 1300 Kč. Mimo sezónu auto ve Španělsku za pakatel. Ubytování taktéž.  Co je k vidění za přírodní krásy kolem Alicante vám budou muset poradit jiní, já jsem tam (zatím) nebyl.V tento okamžik  ale není jisté jestli bude Pard. kraj i nadále tuto linku dotovat. Hledat bych začal až někdy v říjnu, listopadu. 

Děkuji. Už jsem našla způsob. Založím novou diskuzi. Děkuji moc. :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!