Zdravim, jak je prosim pravdepodobne,ze v cervenci bude u Wizz air sleva 20%?  Potrebovala bych letenky z Porta, ale je to silene drahe.:( Tam jsem ulovila za super cenu, ale jeste se dostat zpatky. Premyslela jsem samozrejme i o jinych letistich, ale kdyz uz letim z Polska,tak abych se tam i vratila.:) Moc dik a pekny den. .

Wizz air – akce a slevy, kdy budou?

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

7 reakcí

Zdravim, jak je prosim pravdepodobne,ze v cervenci bude u Wizz air sleva 20%?  Potrebovala bych letenky z Porta, ale je to silene drahe.:( Tam jsem ulovila za super cenu, ale jeste se dostat zpatky. Premyslela jsem samozrejme i o jinych letistich, ale kdyz uz letim z Polska,tak abych se tam i vratila.:) Moc dik a pekny den.

0

Keď je to teraz "silene drahé", tak 20 percentna zľava vás už spasí? :)

0 Citovat

Nevím termín kdy chceš letět z Porta,ale na webu Wizzairu lze najít letenky i za pětikilo...,např.9.7. do Katovic.A spousta dalších cca do 1500kč,to zase neni "šíleně drahé" :-)

0 Citovat

Diky. Chci se vratit od 29.7. do 31.7. Jde mi o one way z Porta na letiste pobliz CR.

Do Porta jsem koupila za zminovanou pětistovku, ale zpet mi to nevychazi pod 2.500.  Jsme s miminkem, takze v podstate 3 a cena za letenku z Porta pro 2 + infant je 6.600,-.


No, asi nic lepsiho ted nesezenu.


Ale 20% sleva by potesila. Dnes jsem se vratila z Recka,tak kazda kacka dobra.:)

Diky a pekny den.

vlasta napsal(a):

Nevím termín kdy chceš letět z Porta,ale na webu Wizzairu lze najít letenky i za pětikilo...,např.9.7. do Katovic.A spousta dalších cca do 1500kč,to zase neni "šíleně drahé" :-)

0 Citovat

keby ste neboli v Grecku, tak by ste usetrili :) tak ale aby som trochu pomohol, z Porta do Norimberku je 28/7 one way za 25 euro s Ryanair, 31/7 do Wroclavi s Wizz za 80.


0 Citovat

Tak to kupujte dneska, je tam -20procent a s clenstvim 1 letenka vyjde na 1700,-.

0 Citovat

Moc dekuji,


Kupuju.:)

L_K napsal(a):

Tak to kupujte dneska, je tam -20procent a s clenstvim 1 letenka vyjde na 1700,-.

0 Citovat


:) Diky, v Recku to bylo ale fajn a super cena.:)

A mimiskonuu 4x u more.:)

tonic napsal(a):


keby ste neboli v Grecku, tak by ste usetrili :) tak ale aby som trochu pomohol, z Porta do Norimberku je 28/7 one way za 25 euro s Ryanair, 31/7 do Wroclavi s Wizz za 80.


0
7 reakcí