Předplacená SIM karta - data Thajsko, Malajsie

Napsal Kačenka Konečníková 2019-01-22T16:34:53+01:00 ve fóru Co se nevešlo
8 odpovědí

Máte někdo praktickou zkušenost s pořízením SIM karty?

Resp. zda lze předplacenou nebo je nutná registrace.

Jde mi jen o data.

V Thajsku je nutná registrace vždy na pas. Aspoň v oficiálních prodejnách. A dělej si konečník z někoho jiného. 

Ve většině zemí se dají sehnat předplacené SIM karty s daty a často je třeba registrace. Není to tak, že by byla jen jedna nebo druhá věc. V Malajsii není problém koupit takovou kartu a už si nepamatuju, jestli chtěli pas (asi ano, ale přijde mi to jako nepodstatná otázka).

V Malajsii chtějí také vidět pas. Malajskou Celcom bych ti mohl věnovat, určitě na ní bude min. 6 GB dat, jakou soudružskou výpomoc:-) Za fotku Rudé Marty s věnováním:-)

Platnost kreditu bývá tak měsíc. Tys tam byl teď?

cali napsal(a):

V Malajsii chtějí také vidět pas. Malajskou Celcom bych ti mohl věnovat, určitě na ní bude min. 6 GB dat, jakou soudružskou výpomoc:-) Za fotku Rudé Marty s věnováním:-)

Tak to je hodně dobrá nabídka :))  Jen by mě zajímalo, na co všichni ty karty máte :)) V každém ubytku wifi, v každé restauraci wifi, v KL i v metru wifi. Nějak mě ta nutnost tel karty uniká. Maps me mám a co človek jiného potřebuje? Kromě toho Ueberu lebo keho čerta, ale to já nepoužívám. No asi jsem už starý na taková pi....nky.  Člověk přece jede na dovolenou, aby si od toho internetu a věčného čumění na nějaký monitor odpočinul.

@libor  - podědil. Tedy přivezená před 14 dny, já nakonec zůstanu jen v Thajsku tedy nevyužiji. Věřím, že by se dala i prodloužit, stejně jako třeba DTAC v Thajsku...

@niemandos - práce a hlavně děti...

cali napsal(a):

@niemandos - práce a hlavně děti...

No jo! Děti mám ještě malé a práci na dovolenou naštěstí nemusím tahat :) A pokud už něco potřebuju v práci vyřídit. vyřídím to večer při pivku v restauraci :)

Důvod je jednoduchý - potřebuji být stále dostupná kdyby náhodou byl v Bruselu nějaký puč...abych si mohla přesměrovat let do Moskvy.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!