Ahoj, zeptám se zkušenějších, jsem majitelem ČSOB premium a kupoval jsem pomocí kreditní karty kamarádce vnitrostátní letenky na Filipínách. Ale zrušili ji let z Šanghaje do Manily, navíc Filipíny zabanovali každého, kdo byl v posledních 14 dnech v Číně. Chci se zeptat, je na tohle možné uplatnit nějak pojištění kreditní karty? Počítám spíš s negativní odpovědí, ale za pokus nic nedám. Úplně se v těch podmínkách nevyznám. Nějaké pojištění storna jsem neřešil, nějak jsem nečekal, že by se to mohlo posrat na Koronavirusu. Navíc se bavíme celkem asi o 4000 tisícich celkem. Dvě letenky jsou PAL, třetí Cebgo, kdyby to bylo důležité.  Děkuji   .

Zrušené letenka na Filipíny kvůli koronaviru - storno vnitrostátních letenek

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahoj,

zeptám se zkušenějších, jsem majitelem ČSOB premium a kupoval jsem pomocí kreditní karty kamarádce vnitrostátní letenky na Filipínách. Ale zrušili ji let z Šanghaje do Manily, navíc Filipíny zabanovali každého, kdo byl v posledních 14 dnech v Číně. Chci se zeptat, je na tohle možné uplatnit nějak pojištění kreditní karty? Počítám spíš s negativní odpovědí, ale za pokus nic nedám. Úplně se v těch podmínkách nevyznám. Nějaké pojištění storna jsem neřešil, nějak jsem nečekal, že by se to mohlo posrat na Koronavirusu. Navíc se bavíme celkem asi o 4000 tisícich celkem. Dvě letenky jsou PAL, třetí Cebgo, kdyby to bylo důležité. 


Děkuji 

0

Kamaradka neni pojistenou osobou, takze ne.

0 Citovat

Víceméně jsem si to myslel. Děkuji 

0
2 reakce