Cestovatelé, co nenapsali žádný cestopis

Založila před 2 lety Ladislava Kotačková ve fóru Cestujlevne.com

Zajímá mě, proč je na webu uvedena spousta cestovatelů, kteří se chlubí, kolik desítek až stovek zemí procestovali a přitom nenapsali jediný cestopis ani komentář,  skrývají se za univerzální obrázky nebo přezdívky. Proč tam jsou? Ten počet zemí jim stejně nevěřím. Chtějí se jen zviditelnit? Jakým jsou přínosem pro web cestujlevne??? Proč tam nejsou seřazeni cestovatelé podle počtu cestopisů??? Ti jsou pro mě nejvíc důvěryhodní. Ti, co nic nenapsali, jsou k ničemu. Nemohli byste s tím něco udělat, třeba seřadit podle počtu cestopisů? Takový možnost tam ani není - kupodivu - a to je podle mě nejdůležitější měřítko, ne ti bezejmenné neplodní chlubilové, co nic nenapsali.

0

Dost dobrý vstup na fórum, konečně nám tady někdo udělá pořádek a řekne kdo je a kdo není důležitý, děkujeme! :)

0 Citovat

ja som za 6 rokov na CL nenapisal jediny cestopis, pretoze sa mi skratka nechce.

na druhej strane som viackrat poradil a priniesol na CL okolo tucta vlastnorucne objavenych lacnych leteniek.

staci tak?

mimochodom, gratulujem k taktnosti a jemnocitu pri pisani "konstruktivnej" kritiky. ak sa Vam nepaci, doporucujem skusit ine fora.

0 Citovat

Cestopis nemám rozepsaný, všechny výlety v Anglii jen tak asi nesepisu. Ale mám rozepsaneho průvodce, ale to potrebuji doladit 😁

0 Citovat

@Ladislava Kotačková: zkuste příště psát na konci tázací věty vždy jen jeden otazník prosím. Chápu, že někdo nenapíše cestopis: nemá čas, nemá na psaní "buňky" atd. Velmi odvážné tvrzení, které jste napsala - že jsou k ničemu... Když někdo nenapíše cestopis, neznamená, že je k ničemu! Třeba poradí ve fóru, okomentuje letiště atd.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Jsem natolik soudny ze cestopisy sem nedavam, protoze drtiva vetsina zdejsich cestovatelu se chce neco dovedet o te ktere destinaci a ne se probirat mezi mymi vulgaritami, revenzemi lokalnich piv a ztropenych trapasu.

Pocuj, daj cosi dohromady, mna by to zaujimalo :D 

0 Citovat

beztak je to padrinuv trollujici klon

0 Citovat

@ Ladislava Kotáčková: každý není spisovatelem a ani se nemusí chlubit počtem navštívených zemí.Ty moje jsou skutečné...strávil jsem v nich skoro 7 let...

0 Citovat

Se picnu :) 

Treba takoveho Jardu Jindru, ktery je na 2. miste, znam osobne. Je to muj soused z rodneho mesta.

Jarda, ktereho jste ocejchovala jako cloveka k nicemu, co se chlubi, je neduveryhodny a zeme si urcite vymyslel, nataci cestopisne dokumenty pro porad ČT Na Ceste, realizoval hromadu dokumentu o Dakaru, ma sloupek v Lide a Zeme, porada cestovatelske prednasky a seminare atd. 

Necham od Vas toho neplodneho chlubila pozdravovat :)

0 Citovat

Padrino nemá co dělat. Už aby ty hranice otevřeli.

0 Citovat

Myslím, že tohle je už i na padrina moc sofistikovaný a bohužel je to reálná osoba http://www.ladka.cz/

0 Citovat

Ne já to opravdu nejsem. Myslím, že tu to paní si najal David aby vám tady trochu zvedla morálku. Byznys s letenkami mu teď nejde, tak se snaží zvýšit návštěvnost webu prostřednictvím cestopisů aby měl alespoň příjmy z reklamy.

0 Citovat

Ty jo, já to taky nejdřív tipoval na Padrinovo alter ego a celkem mně to pobavilo. Ale ta paní to zřejmě myslí vážně, což ve mně vyvolává spíše soucit.

0 Citovat

Kdyby mela pani stovky cestopisu, chapal bych ze chce byt nahore, aby si nahnala nejakeho toho navstevnika na svuj osobni web? Ale ma dva - takze ani tuto motivaci moc nechapu.

Do ted jsem ani nevedel, ze tu nejaky zebricek uzivatelu je. Ale - bez ohledu na zpusob napsani prispevku pani Kotackove - asi by ten seznam mohl mit volbu razeni, treba podle poctu prispevku ve foru, poctu cestopisu, poctu zemi. Osobne to za podstatnou funkci nepovazuji, ale zaroven by to asi nebylo ani moc slozite.

0 Citovat

Na jednu stranu ne úplně ideálně nastavený dotaz, ale na tu druhou... probůh, fakt tu každý musí dostat hned takhle seřezáno na první dobrou?

Spíš než počet nově sepsaných cestopisů mě děsí počet nově aktivních diskutujících. Po prvním dotazu jsou tak zpraženi, že už se nikdy neukážou :/

Jinak stránka cestovatelů dostala jedinou aktualizaci od překlopení webu, a to počet cestopisů. Ono ostatně jednoduché řazení podle něčeho je nevypovídající samo o sobě a určitě nebyla myšlenka taková, aby se někdo poměřoval a předháněl.

Stránka s cestovateli má říkat – jsme to my, skutečně jsme procestovali svět a ty se můžeš mezi nás přidat.

0 Citovat

superweb . napsal(a):

Kdyby mela pani stovky cestopisu, chapal bych ze chce byt nahore, aby si nahnala nejakeho toho navstevnika na svuj osobni web? Ale ma dva - takze ani tuto motivaci moc nechapu.

Do ted jsem ani nevedel, ze tu nejaky zebricek uzivatelu je. Ale - bez ohledu na zpusob napsani prispevku pani Kotackove - asi by ten seznam mohl mit volbu razeni, treba podle poctu prispevku ve foru, poctu cestopisu, poctu zemi. Osobne to za podstatnou funkci nepovazuji, ale zaroven by to asi nebylo ani moc slozite.

Myslíš něco jako sociální status co zavedli v Číně, kdy sledují a analyzují obyvatele pomocí chytrých algoritmů? 

0 Citovat

Podle mě si padrino udělal fakeový účet padrina a teď nás trollí tím, že je celkem slušnej a snaží se chovat intelektuálně s náznakem sarkasmu... Ale vůbec mě to nebaví :)

0 Citovat

davide ano, musi dostat nalozeno co se do ni vejde. no mercy here. a ani nikde jinde.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Podle mě si padrino udělal fakeový účet padrina a teď nás trollí tím, že je celkem slušnej a snaží se chovat intelektuálně s náznakem sarkasmu... Ale vůbec mě to nebaví :)

Jestli si s tim fakem dal tolik prace, ze k tomu sepsal i cestopis, tak bych navrhoval bud navstevu detskyho psychologa, nebo najit mu nejaky opravdovy non-virtual kamarady.. :D

0 Citovat

ha, a muj koment zmizel. cenzura!!!!!! pryc vodsad! nb:pet vykricniku snad staci

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Na jednu stranu ne úplně ideálně nastavený dotaz, ale na tu druhou... probůh, fakt tu každý musí dostat hned takhle seřezáno na první dobrou?

Nemusí, často je to zbytečné, což bohužel není případ paní Kotáčkové. Ta dostala naloženo ještě málo. 

0 Citovat

Hlavně je to v poslední době furt na jedno brdo. Divný jméno  + fotka ženský, aby to zvýšilo důvěryhodnost. Pokud je to padrino nebo někdo jinej, tak by to chtělo více kreativity

0 Citovat

Paní Laďka náhodou moc pěkně maluje http://www.ladka.cz/obrazy.htm ;-)

0 Citovat

Tohle mě strašně pobavilo a strašně doufám, že Laďka ještě zareaguje :D 

0 Citovat

Já tu mám 8 cestopisů, takže se dožaduji patřičného zacházení! Chtěl bych nějakou medaili nebo hvězdičku u jména. Chci aby mě tu všichni oslovovali komodore. A v neposlední řadě chci 100Kč za jedno přečtení cestopisu. Děkuji.

0