Cestovatelé, co nenapsali žádný cestopis

Založila před 3 lety Ladislava Kotačková ve fóru Cestujlevne.com

Koukám, že má paní Laďka ve svém věku opravdu zajímavé starosti, mně by byly v 60 počty cestopisů a přínosy diskutérů na jakémkoliv webu zcela u prdele:-) Stejně, jako jsou mně teď;-)

0 Citovat

Daniel napsal(a):

ha, a muj koment zmizel. cenzura!!!!!! pryc vodsad! nb:pet vykricniku snad staci

Tvl tak tohle je opravdu síla. Zajímalo by mě, čím byl ten komentář tak strašnej, že bylo nutného ho smazat? Že by padrino uhodil hřebíček na hlavičku? Každopádně tohle je fakt už ubohost, cenzura nehrubšího zrna a navíc celkem neškodného komentu, to se tady objevují daleko horší věci, který nikdo vůbec neřeší!
0 Citovat

Mně už tady zmizely desítky komentářů za ty roky. A to nebyly nijak urážlivé.

0 Citovat

Komodore ⭐️⭐️⭐️, já se smíchy po.eru 🙈😂😂😂

Tvůj komentář strčil do kapsy všechny cestopisy CL světa🙏🙏😂

Jarda napsal(a):

Já tu mám 8 cestopisů, takže se dožaduji patřičného zacházení! Chtěl bych nějakou medaili nebo hvězdičku u jména. Chci aby mě tu všichni oslovovali komodore. A v neposlední řadě chci 100Kč za jedno přečtení cestopisu. Děkuji.

0 Citovat

Jardo, to je sice pravda, ale na Kateřinu pořád nemáš:

Ta i když jede to té největší řitě, kde by každý jiný našel akorát prd, tak ona tam najde hemoroid a ještě o něm napíše hezký cestopis.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Ta i když jede to té největší řitě, kde by každý jiný našel akorát prd, tak ona tam najde hemoroid a ještě o něm napíše hezký cestopis.

Tak něco tak trefného jsem už dlouho od tebe nečetl Padrino. Klobouk dolů

0 Citovat

A co  kdyby se sestavil zebricek  podle  negativnich komentaru  k  prispevkum,  ? -) Pravda  v posledni dobe je jaksi ticho po pesine ,ale to bude i mou vinou , ze jsem prestal  komentovat  kde co  -) 

A k pani  Ladce  , jmeno je takove jak me oslovuji v Irsku  ,fotku jsem mival pravou ,ovsem  dospel  jsem, k nazoru  ,ze vzhledem  k tomu  .ze rousku nenosim nikde  ,by me  nekdo mohl napraskat   -)Ne delam si legraci  neziju  v CR a  rousky v Irsku povinne  nejsou ani nebyly    .. Ovsem nezamestnani na podpore by  zrovana asi nemuseli byt nekde  v tramtarii  a nahoda je blbec ze  -) .ale taky uz dochazi dech ..

.Takze  z dlouhe chvile  byla i uvaha  o  retro cestopisu ,, dokonce  to i  nekteri  brali .ze by byl zajem si  to precist  ,ale  jaksi  jsem zatim  nenasel  tu pravou  inspiraci  k psani  o gastarbaiterovi co vyhlizel  se smetakem v ruce  jestli se neblizi imigracni  urednik  ani o  sezeni na chodniku  pred kostelem  s kloboukem na mince ,ale treba na to jednou dojde  

A obrazky jsou gratis ? -)

0 Citovat

Kateřina Ostrá napsal(a):

Komodore ⭐️⭐️⭐️, já se smíchy po.eru 🙈😂😂😂

Tvůj komentář strčil do kapsy všechny cestopisy CL světa🙏🙏😂

Dík :D

Souhlasím padrino, Kačka by podle mě napsala 20 stránkový cestopis i o mém 2+kk bytě :D

0 Citovat

Myslím, že vulgarismy na tomto webu můžeme úplně vynechat, zejména pak, kdy jsou mířeny na jiného uživatele.

0 Citovat

tak ja z FB poznam jedneho typka co realne navstivil kazdu krajinu na svete a tiez som od neho nejaky dlhsi pisomny vystup nevidel :))

0 Citovat

Jardo, nepřeceňuj mě!

...leda jestli máš k tomu 2+kk i sklep, to už by bylo reálné 😜🙈🤣

Jako sklep se počítá i sklepní kóje 😉

Jarda napsal(a):

Dík :D

Souhlasím padrino, Kačka by podle mě napsala 20 stránkový cestopis i o mém 2+kk bytě :D

0 Citovat

Já třeba cestopisy prakticky nečtu, protože málokdo umí napsat čtivý a zajímavý cestopis. Řadit nějak přispěvatele serveru, kam chodím hlavně kvůli tipům na letenky a pro informace o letištích by mi přišlo jako úplně nesmyslný kritérium.

0 Citovat

Jejda lidi, vy jste to vůbec nepochopili. Proč jste tak urážliví? Já se prostě ráda dovídám nové informace, které člověku pomůžou, když někam jede.  Jsem taky ráda, když toho člověka "poznám". Prostě mě zajímá, proč tak zcestovalý člověk se nepodělí o své poznatky. Byl to dotaz, nic víc. To jsem netušila, jak to některé vytočí. Když tam vidím napsané, že někdo navštívil třeba 120 zemí, tak jsem prostě zvědavá co viděl a jaké má zkušenosti. To Vás tak urazilo? (jeden otazník). Tož to se hluboce omlouvám! (jeden vykřičník).

0 Citovat

Myslela jsem, že tento web neslouží jen k získávání levných letenek, ale taky zkušeností a informací. A že si můžu přečíst zajímavé cestopisy, které mi mohou posloužit při nějaké mojí cestě. Nevěděla jsem taky, jak najít ty největší přispěvatele, než se prokoušu seznamem těch, co nic nepíší. No, asi jsem to vzala moc vážně. To je vše.  

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Koukám, že má paní Laďka ve svém věku opravdu zajímavé starosti, mně by byly v 60 počty cestopisů a přínosy diskutérů na jakémkoliv webu zcela u prdele:-) Stejně, jako jsou mně teď;-)

Tak proč sledujete cestovatelský web? Mě cestopisy a zkušenosti druhých zajímají, zvláště od těch, co o tom píší. Když o tom nenapíše, tak se moc nedozvím.  Co sem taháte věk? Nebo se může cestovat jen do 30?

0 Citovat

Deny napsal(a):

Já třeba cestopisy prakticky nečtu, protože málokdo umí napsat čtivý a zajímavý cestopis. Řadit nějak přispěvatele serveru, kam chodím hlavně kvůli tipům na letenky a pro informace o letištích by mi přišlo jako úplně nesmyslný kritérium.

Děkuji za slušné vysvětlení

0 Citovat

mikir napsal(a):

A co  kdyby se sestavil zebricek  podle  negativnich komentaru  k  prispevkum,  ? -) Pravda  v posledni dobe je jaksi ticho po pesine ,ale to bude i mou vinou , ze jsem prestal  komentovat  kde co  -) 

A k pani  Ladce  , jmeno je takove jak me oslovuji v Irsku  ,fotku jsem mival pravou ,ovsem  dospel  jsem, k nazoru  ,ze vzhledem  k tomu  .ze rousku nenosim nikde  ,by me  nekdo mohl napraskat   -)Ne delam si legraci  neziju  v CR a  rousky v Irsku povinne  nejsou ani nebyly    .. Ovsem nezamestnani na podpore by  zrovana asi nemuseli byt nekde  v tramtarii  a nahoda je blbec ze  -) .ale taky uz dochazi dech ..

.Takze  z dlouhe chvile  byla i uvaha  o  retro cestopisu ,, dokonce  to i  nekteri  brali .ze by byl zajem si  to precist  ,ale  jaksi  jsem zatim  nenasel  tu pravou  inspiraci  k psani  o gastarbaiterovi co vyhlizel  se smetakem v ruce  jestli se neblizi imigracni  urednik  ani o  sezeni na chodniku  pred kostelem  s kloboukem na mince ,ale treba na to jednou dojde  

A obrazky jsou gratis ? -)

Škoda, já bych si to ráda přečetla. Ad obrázky - vy pracujete zdarma? Jo, mnohým dobrým lidem jsem je dala zdarma, ostatní si je kupují. Chcete k tomu napsat něco negativního?

0 Citovat

Co kdyz to je kiwi agent? 🤣 Negativni komentare stranou a vzhuru do 🛫

0 Citovat

Vy se divíte, že se lidí urazí, když o nich prohlásíte: " Ti, co nic nenapsali, jsou k ničemu." ?

0 Citovat

Ladislava Kotačková napsal(a):

Jejda lidi, vy jste to vůbec nepochopili. Proč jste tak urážliví? Já se prostě ráda dovídám nové informace, které člověku pomůžou, když někam jede.  Jsem taky ráda, když toho člověka "poznám". Prostě mě zajímá, proč tak zcestovalý člověk se nepodělí o své poznatky. Byl to dotaz, nic víc. To jsem netušila, jak to některé vytočí. Když tam vidím napsané, že někdo navštívil třeba 120 zemí, tak jsem prostě zvědavá co viděl a jaké má zkušenosti. To Vás tak urazilo? (jeden otazník). Tož to se hluboce omlouvám! (jeden vykřičník).

Spousta lidí se o své zážitky nedělí a cestopisy nesepisují, protože:

a) vědí, že psaní není jejich silná stránka, a mají dostatečnou sebereflexi na to, aby to uznali

b) psát cestopisy je nebaví

c) na sepisování svých zážitků nemají čas (každý není kancelářská krysa, která může trávit pracovní dobu na cestujlevně - já teda jo, ale spousta lidí ne)

d) nemají pocit, že by mohli přispět do debaty (taky nebudu psát stopadesátý miliontý cestopis o tom, jak jsem byla dva týdny na těch nejvíc profláklých místech v Thajsku nebo na pláži v Itálii)

e) tenhle web využívají hlavně pro vyhledávání informací a čerpání inspirace, tudíž psát cestopisy není v centru jejich pozornosti

f) nemají prsty a nemůžou používat klávesnici (to vás nenapadlo, co?)

g) milion dalších důvodů

A teď si dovolím být drzá, možná až zbytečně moc. Ze zvědavosti jsem rozklikla jeden z vašich dvou cestopisů. Nemám pocit, že bych byla obohacena. Možná by se na vás měl vztahovat bod a).

0 Citovat

Myslela jsem, že tento web neslouží jen k získávání levných letenek, ale taky zkušeností a informací. A že si můžu přečíst zajímavé cestopisy, které mi mohou posloužit při nějaké mojí cestě. 

Nemám pocit, že by tady bylo málo cestopisů nebo informací vůbec. Spíš to ani nestíhám všechno číst.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak něco tak trefného jsem už dlouho od tebe nečetl Padrino. Klobouk dolů

Děkuji, já myslím že v případě Kateřiny jde o přiléhavé přirovnání.

0 Citovat

Tak proč sledujete cestovatelský web? Mě cestopisy a zkušenosti druhých zajímají, zvláště od těch, co o tom píší. Když o tom nenapíše, tak se moc nedozvím.  Co sem taháte věk? Nebo se může cestovat jen do 30?

Jako sorry, cestujte si třeba do 100, ale nekádrujte ostatní podle toho, kolik napíšou cestopisů. Schválně jsem se podíval na Váš cestopis, no on je to spíš leták, o Laguna Beach a žádné obohacení jsem tam tedy nenašel. 

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Děkuji, já myslím že v případě Kateřiny jde o přiléhavé přirovnání.

Já zase myslím, že jsi od jistý doby ztratil ne jenom vtip, ale taky soudnost.

0 Citovat

!

0