Ahoj,  chtel jsem se zeptat na tipy, kam vyrazit v první polovině října? Rikam si ze by to chtělo v pátek po práci odvolit a pak si někde ještě trochu pridlouzit leto... ideálně aby se tam dalo i vykoupat.. Madeiru uz mam letos splněnou, kanary jsou srdcovka, ale za poslední roky jsem tam byl poměrně hodnekrat.. napadla mě Malta, tu neznám vubec, pak jsem chtěl nekdy na Krétu, Sardinii.. ale obávám se, jestli už není říjen pozdě... Dik za tipy   .

Kam začátkem řijna

Založil ve fóru Co se nevešlo

24 reakcí

Ahoj,  chtel jsem se zeptat na tipy, kam vyrazit v první polovině října? Rikam si ze by to chtělo v pátek po práci odvolit a pak si někde ještě trochu pridlouzit leto... ideálně aby se tam dalo i vykoupat..

Madeiru uz mam letos splněnou, kanary jsou srdcovka, ale za poslední roky jsem tam byl poměrně hodnekrat.. napadla mě Malta, tu neznám vubec, pak jsem chtěl nekdy na Krétu, Sardinii.. ale obávám se, jestli už není říjen pozdě...

Dik za tipy 

0

Já mám v plánu Zambii. Teplo tam bude 😉

0 Citovat

Ibiza

0 Citovat

kukni na vlákno Kam koncem září, to je prakticky totéž...

0 Citovat

já jsem objednal zakynthos z vídně s ryanair... neruší tolik letů, na vykoupání to možná ještě bude a letenka 9 stovek...dá se i jen prodloužený víkend...a jsi tam za chvilku.. i dobré časy letů...

0 Citovat

Na Malte jsme byli loni prelom rijen/listopad na 10 dni, krasne koupani, teplo, malo lidi, turisti jeste min, levne hotely na pomerne vyssi urovni. Spokojenost.

Sardinie- tam uz je chladnejsi pocasi a je to risk. Kreta, Kypr i Algarve by slo.

 

 

0 Citovat

Kreta jde taky v rijnu v pohode  Baleary ,Kanary ,  Madeira , Porto Santo  nebo treba i Sicilie

0 Citovat

Stejně tak jak píše Daniel, Mikir a další přede mnou, v říjnu v pohodě řecké jižní ostrovy, jih Italie, Španělsko (Alicante, Malaga, Gib), tam se někteří bouchaci koupou i v půlce listopadu. Ale pro jistotu Kanáry to jistí... v listopadu i na vánoce.

0 Citovat

Otázka je spíš, kam nás pustí a kde ještě nebude lockdown.

0 Citovat

Odkud nejlépe na Kanáry? Německá letiště? Hledám, hledám a nejlíp mi to vychází z Německa.

0 Citovat

Lukáš napsal(a):

Odkud nejlépe na Kanáry? Německá letiště? Hledám, hledám a nejlíp mi to vychází z Německa.

Litame vyhradne z Berlina, ale zalezi odkud si, ja jedu na letiste 2,5h autem.

0 Citovat

Já to mám cca 4 hodiny, takže nic hrozného. Chtěl bych na prodloužený víkend, jak bude ten jeden volný den.

0 Citovat

Na Kanáry z Norimberka s Corendonem. Momentálně od července opravdu lítá (lépe nečíst recenze, za zrušené lety je asi opravdu problém z nich peníze dostat), letadlo pěkné, cena bezkonkurenční - byli jsme v červenci za 2.600,- zpáteční, pokud kupuješ zpáteční let, sleva se zobrazí až u výsledné ceny, poskytují také slevu na děti, myslím do 10 let, možná i do 12 (my máme děti 7,10,13 - na to třináctileté už sleva nebyla). Kabinové zavazadlo do 8 kg v ceně, sedadla přidělují pohromadě, takže žádné další náklady.

0 Citovat

Ja kupuju Kanary za 50-70€/rt. Byli jsme naposled v 03/2020. 

0 Citovat

Kanary jsou casto nejlevnejsi z Dublinu pripdne z Londna Stanstedu bliz CR byvaji vyborne z Bergama nebo Milano vsechna letiste Bergamo by melo byt dostupne z Prahy nebo Brna jinak pak ten Berlin na nektere ostrovy bude uz asi zase Viden Myslim ze Lanzarote planuji i z Bratislavy

0 Citovat

Chartery nebo klasika neni vyhodna jak pise Lucie dneska uz ma mnoho spolecnosti v zakladu jen tech 8 kg a to uz je pak jedno a muze stacit male zavazadlo Ryanairu a kdyz uz chci mit vic veci tak koupim priority bohuzel dneska se uz prestup vyplaci malo se zavazadly tak pak muze vyjit lepe ten let na dojezd vlakem busem nebo autem Listopad i prosinec je na Kanarech super taky to letos planujeme

Loni jsme to vzdali na Silvestra letos to budu hldat ale jak se ukazou ceny zs 20-30 euro jedna cesta tak asi vezmeme i ten listopad

0 Citovat

Mikire, tvoje odpovědi jsou fakt jak po lobotomii. Tady se řeší odlety na Kanáry z okolních zemí a ty přijdeš s informací, že nejlevnější jsou letenky z Dublinu. Facepalm.

0 Citovat

:D :D :D

0 Citovat

Na Kanráy lítáme z Berlína s Easyjet.

Jo, teď mi zrušili objednaný zpáteční let z Lanzarote, což mi teď dává možnost vybrat si kdykoli jakýkoli Kanárský ostrov (Gran Canaria, Tenerife, La Palma, Fuerteventura a Lanzarote). Přemýšlím o Vánocích, který ostrov byste si vybrali?

0 Citovat

Spíš záleží, kde jsi byl/a nebo nebyl/a a co tam chceš dělat, ne?

0 Citovat

Tak to bych vynechala Gran Canarii, jinak chci, aby tam bylo co nejvíc teplo a co nejmíň lidí (ano, je to problém, vím). Pláže a možnosti výletů v přírodě jsou všude, pouťové atrakce nepotřebuju

0 Citovat

Každý ostrov je hezký, na Palmě jsem tedy nebyl. Pokud bys jela na vánoce, podívej se na ceny ubytování, i to Ti pomůže vybrat správný ostrov :-)

Vyhnul bych se ale severu Tenerife, kde je sice hezky, ale skoro pořád je tam zataženo a v zimě to není ta největší výhoda :-) 

0 Citovat

Spis bych se jeste podivala nejdriv na autopujcovny, co stoji pronajem🙄. Jinak Tenerife nebo La Palma.

Easyjet zrusil let? To je divny. Ti maji stabilni letovy rad, teda kromě lonskeho covidaria. Je tam nejaky doplatek v rozdilu? Nebo jak to maji poresene…

0 Citovat

No ubrali některé lety a zrovna ten náš to chytlo. Jako šlo by to přebookovat o dva dny, ale proč :)

Nemají to pořešené vůbec nijak, můžeš si vybrat jakýkoli let, pokud je odletové a příletové letiště ve stejné zemi jako původní. Takže můžu letět odkudkoli z Německa kamkoli do Španělska po celou dobu jejich letového řádu. Uvažuju nad těma Vánocema, spíš těsně po Vánocích přes Silvestr

Jo, půjčovny aut jsou teď problém. V Řecku jsme taky zažili.

0 Citovat

Letime ve stredu na Madeiru s nima, tam zase pridali pres prazdniny. Na Lanzarote jsme s nima leteli loni na jare. 
Ty vanoce jsou lakadlo, ja bych vzala duben-cerven, ceny dole, lidi min, auta ok. Jinak mam v planu FUE, ten nam jeste chybi.

0
24 reakcí