Ahoj jsem 2x blbec, 16.12. Jsem si koupil v Dubaji simku se 3 GB dat, že budu hodně navigovat a posílat fotky, druhý den mi přišla SMS, že zbývá 50 MB, tak jsem Dokoupil další 1 GB, následně jsem zjistil, že mám skoro 4 GB, teď jsem v Ománu, 30.12 se vracím do ČR, pokud by někdo měl zájem, tak rád přenechám, jinak ji můžu vyhodit, pokud má někdo zájem podejte nabídku, cena 3 GB je u operátora Du 200 aed, cca 1200 CZK, Jinak pokrytí super po celé zemi většinou 3g LTE jsem ne testoval, mobil neumí, ale nedivil bych se.. M .

Prodám sim do SAE, přes 3 GB dat, platná do 15 ledna

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Ahoj jsem 2x blbec, 16.12. Jsem si koupil v Dubaji simku se 3 GB dat, že budu hodně navigovat a posílat fotky, druhý den mi přišla SMS, že zbývá 50 MB, tak jsem Dokoupil další 1 GB, následně jsem zjistil, že mám skoro 4 GB, teď jsem v Ománu, 30.12 se vracím do ČR, pokud by někdo měl zájem, tak rád přenechám, jinak ji můžu vyhodit, pokud má někdo zájem podejte nabídku, cena 3 GB je u operátora Du 200 aed, cca 1200 CZK,

Jinak pokrytí super po celé zemi většinou 3g LTE jsem ne testoval, mobil neumí, ale nedivil bych se.. M

0

Ahoj, platnost se nedá prodloužit? Potřebuji také micro sim card.....ale až na začátek Března. Jinak kde se dá koupit podobná simka? Díky RD

0 Citovat

karty koupis na kazde ulici s obchody - mají upoutávky vyvesene před obchodem

0 Citovat

http://www.du.ae/mobile/prepaid-plans/p ... go/one2one


Rozumíte tomu někdo Maj Inglis is not sou guy
smiley

0
3 reakce