Ahojte, tak ma napadlo, je mozne sa v lietadle presunut na ine miesto, trebarz ,,extra leg room,, alebo economy comfort ak dane miesto ostalo aj po odlete prazdne ?  .

Presunutie sa v lietadle na ine miesto

Založil ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Ahojte, tak ma napadlo, je mozne sa v lietadle presunut na ine miesto, trebarz ,,extra leg room,, alebo economy comfort ak dane miesto ostalo aj po odlete prazdne ? smiley ... samozrejme u normalnych aeroliniek - nie low fares smiley

0

Jasne.. Ale mista s extra leg room urcite volne nebudou smiley Jinak ja sem se takhle soupal mockrat, nikdy v tom nebyl problem - akorat na stejnou prilezitost ceka spousta lidi, takze musis byt rychla/y jako blesk.. smiley Dle mych osobnich zkusenosti byva vetsinou volny spis zadek letadla - tzn. idealni strategie - sednout si nekam dozadu a cihat, idealne si zasedni potencialni mista jeste nez se letadlo odlepi smiley (taky ozkouseno).. Personalu jsem se nikdy neptal(pro jistotu).. smiley

Jinak na tema sezeni v letadle existuje spousta zahranicnich stranek s docela zajimavymi tipy - od statistiky ktere sedadlo je nejbezpecnejsi v pripade nehody, az po strategii ktere sedadlo si pri checkinu vybrat, aby vedle vas zustalo misto smiley

A nezkousel bych to se zmenou tridy z Economy do Businessu, naopak to asi vadit nebude smiley

0 Citovat

Mikkimikki změna sedadla do vyšší třídy možná není. Pěkně by s tebou vyběhli smiley Ale zkusit to můžeš, nakráčet si na večeři do upper decku smiley

0 Citovat

Kickassone - mas nejaky tip na taku stranku ? smiley ci tradicne na flyertalku ? smiley ... Dave - nechcelo by to aj tu nejaku taku rubriku ? smiley

0
3 reakce