Ahojky, kupujeme letenky do Tbilisi s Ukraine Intl. Airlines s přestupem v Kyevě. Mám asi hloupej dotaz, obojí cesta Praha-Kyev a Kyev-Tbilisi se stejnou let. společností. Na přestup 2hod10. Jen jsem se nikde nedočetla, jestli zavazadlo musíme v Kyevě vyzvednout a odbavit se na další let, nebo zavazadla vyzvedneme až v Tbilisi. Našla jsem 2 zpáteční odlety stejnou cestou, ale na jedné je na přestup cca 50 min, což se mi zdá docela málo. Máte někdo s tímto zkušenosti? Moc by nám to pomohlo, chceme kupovat co nejdříve, neb ceny stoupají každým dnem. Díky. .

Transfer na letišti v Kyjevě

Založila ve fóru Co se nevešlo

18 reakcí

Ahojky, kupujeme letenky do Tbilisi s Ukraine Intl. Airlines s přestupem v Kyevě. Mám asi hloupej dotaz, obojí cesta Praha-Kyev a Kyev-Tbilisi se stejnou let. společností. Na přestup 2hod10. Jen jsem se nikde nedočetla, jestli zavazadlo musíme v Kyevě vyzvednout a odbavit se na další let, nebo zavazadla vyzvedneme až v Tbilisi. Našla jsem 2 zpáteční odlety stejnou cestou, ale na jedné je na přestup cca 50 min, což se mi zdá docela málo. Máte někdo s tímto zkušenosti?
Moc by nám to pomohlo, chceme kupovat co nejdříve, neb ceny stoupají každým dnem. Díky.

0

Ahoj, zavazadla poletí až do Tbilisi, nebudete se o ně při přestupu starat. A 50 minut na přestup je v pohodě, letiště je prťavé smiley Případně také doporučuji si udělat stop v Kyjevě - http://cestujlevne.com/cestopis-kyjeva- ... aidan-uia/

0 Citovat

Díky moc! To byla rychlost!!!

0 Citovat

Taky doporucuji udelat kratkou zastavku v Kyjeve. My jsme meli 23 hodinovy transfer a byla pecka, ze jsme se mohli vydat do mesta.

0 Citovat

Zdar, koupil jsem akční letenky do Kyjeva přes Velikonoce a přemýšlím, že bych si k tomu vzal skok po Ukrajině. Má mi to přiletět v sobotu v 8:20 do Kyjeva.

Myslíte si, že je rozumné si vzít one day trip do Lvova s odletem tentýž den někdy v 10:30 a návratem někdy kolem 18:00 do Kyjeva? 500 hřiven, co to zatím stojí, kdyby se něco stalo, rád obětuju. V neděli pak chci dát Černobyl a v pondělí se vracím. 

Nebo nevíte, jestli přes západní Velikonoce se konají prohlídky od Tour Kiev a za běžné ceny? 

0 Citovat

Tím, že letíš ranním spojem z Prahy, kdy letadlo nocuje v Praze, je to naprosto v pohodě. Otázkou je, jestli letíš v to pondělí alespoň večer, aby sis Kyjev alespoň částečně prohlédl.

0 Citovat

A určite to platí  aj keď každý let kupovali zvlášť a majú k tomu 2 rezervačné čísla? Ja by som sa radšej išiel pozrieť, či sa tá batožina niekde nepremáva stále dookola :-) 

0 Citovat

Díky. V Kyjevě jsem byl už letos v březnu, tak bych to tak nehrotil... ;)

@eutomas: na tři dny poletím bez kufru, který v nejnižším tarifu stejně je placený. 

0 Citovat

no ked ti to leti 10:30, tak na letisku v Lvove prilet cca  o 11:30, v centre ak vsetko pojde ok a zoberies uber/taxi tak si tam okolo 12tej. takze mas tak 4 hodiny na centrum. osobne by som naspat siel vlakom, sice to trva 5 hodin, ale ICcko ide o 18:47 z Lvova, to su tie nove Hyundaie. Odpadne ti cesta na letisko v Lvove a presun z KBP do centra. A mas na prieskum Lvova vyse 6 hodin.

0 Citovat

Jinak k batožině nevadí, kdybys měl 2 rezervace, oni na checkinu budou schopni ti dopravit bagáž až do cílové destinace i tak. Často to funguje i u dvou různých aerolinek, pokud mají podepsané dohody.

0 Citovat

No, čas ve Lvovu by měl být 11:45 až 17:05... Ještě mě napadla Oděsa. Času by tam bylo podobné. Odlet z Kyjeva je ale už v 9:50, přílet v 10:50 a návrat zpět v 16:55. Pro odlet z Kyjeva se mi to zdá už dost riskantní. Ještě doma zkusím pohledat jiné společnosti než UIA, zda nebudou mít lepší časy. Skyscanner mi je nevidí. 

0 Citovat

do Odessy lieta uz len Motor Sich aj to zo Zhulyan.

0 Citovat

OK... A do Lvova? 

0 Citovat

Michal, aký si to travelhacker. Wikipedia, lviv airport a ideš :))

https://en.m.wikipedia.org/wiki/...stinations

Tiež len motor sich

0 Citovat

Takový, co je v práci ve zkušební době, a je zvyklý používat Skyscanner. Jinak nejsem Janka Travelhackerka. Té by se to určitě nestalo... :-D 

0 Citovat

tonic napsal(a):

no ked ti to leti 10:30, tak na letisku v Lvove prilet cca  o 11:30, v centre ak vsetko pojde ok a zoberies uber/taxi tak si tam okolo 12tej. takze mas tak 4 hodiny na centrum. osobne by som naspat siel vlakom, sice to trva 5 hodin, ale ICcko ide o 18:47 z Lvova, to su tie nove Hyundaie. Odpadne ti cesta na letisko v Lvove a presun z KBP do centra. A mas na prieskum Lvova vyse 6 hodin.


Ja bych vzal z5 nocni vlak  (23:19 - 6:49) odpocines a rano jsi v Kieve (nebud skrt a nekupuj plackartu to si moc neodpocines :))

0 Citovat

Díky za tip. Nicméně noční vlak nemůžu, pokud chci ráno do Černobylu... ;-)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Díky za tip. Nicméně noční vlak nemůžu, pokud chci ráno do Černobylu... ;-)

Ta tour zacinala v 8 na Majdane, to stihas v pohode, je tam i vic moznosti u  vlaku

0 Citovat

https://www.chernobylwel.com/CZ/

 jezdí od nádraží (od Puzate Haty - otvírá už v 6:30), ale jsou myslím trochu dražší, byli jsme s nima zhruba před měsícem a maximální spokojenost.
0
18 reakcí