Dobrý den. Chtěl bych požádat o radu ohledně víz. Letíme do Indonésie 7. července ( tudíž přílet 8.7.) a odlétáme 7. září ( přesněji 00:40). Tudíž strávíme v Indonésii rovných 61 dní ( 7. září už nepočítám jako den protože na letišti už budem šestého). O co mi jde? Klidně bych si nechal zařídit 60 denní vízum tady v Praze, peníze na cestu mám a ne málo, ale opravdu nedokážu dodat výpis z účtu s 2 500 USD. Tudíž to chci udělat tak, že po příletu vezmu 30ti denní a po 30 dnech ho prodloužím o dalších 30 dní (tak by to mělo jít pokud vím? ). Jenže mi tam pořád hapruje ten jeden den. Jak velký problém to je ? Díky za rady, tipy a všechno možné i nemožné. Mám z toho docela vítr. .

Indonésie (vízum 61 dní)

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

1 reakce

Dobrý den. Chtěl bych požádat o radu ohledně víz. Letíme do Indonésie 7. července ( tudíž přílet 8.7.) a odlétáme 7. září ( přesněji 00:40). Tudíž strávíme v Indonésii rovných 61 dní ( 7. září už nepočítám jako den protože na letišti už budem šestého). O co mi jde? Klidně bych si nechal zařídit 60 denní vízum tady v Praze, peníze na cestu mám a ne málo, ale opravdu nedokážu dodat výpis z účtu s 2 500 USD. Tudíž to chci udělat tak, že po příletu vezmu 30ti denní a po 30 dnech ho prodloužím o dalších 30 dní (tak by to mělo jít pokud vím? ). Jenže mi tam pořád hapruje ten jeden den. Jak velký problém to je ? Díky za rady, tipy a všechno možné i nemožné. Mám z toho docela vítr.

0

Tuším, že se tam platí nějaká pokuta za jeden den - nic hrozného.

0
1 reakce