Doporucte pojisteni

Napsal Bear 2015-08-10T18:13:45+02:00 ve fóru Co se nevešlo
18 odpovědí

Vyuzivam cestovni pojisteni k platebni karte FIO, letos mi ale toto zakladni nebude stacit. Stale hledam neco vyhodneho s pojistenim pohybu na turistickych trasach ve vyskach mezi 4000 - 5000 m...ale zase tam nebudu celou svou dovolenou smiley
P.S. O Alpenverein vim, tak jeste neco pro srovnani.

Já mám již několik let pojištění od ERV (www.ervpojistovna.cz), ale vyloženě adrenalinu se vyhýbám - max nějaký vodní skútr atd. Od ERV mám celoroční pojištění za cca 5-6 tisíc na rok - obsahuje také i pojištění pro manželku a děti (y), a to snad bez příplatku.

Kdykoliv jsem řešil škodnou událost, tak to byl sen - vše hezky rychle vyřešeno, peníze poslány během několika dní.

Doporučuji mrknout na jejich kalkulátor konkrétně na tvoji cestu a spočítat si kolik to vyjde, respektive to srovnat i s celoročním pojištěním.

Beare, byl jsi spokojen s tím pojištěním od FIO? Kdyby jsi nepotřeboval do těch výšin, tak to je dle Tebe dostačující? Slyším o tom poprvé a to mám u FIO banky 2 karty smiley) děkuji.

Momentalně řeším uplně stejný problém. Cesta do Ladakhu se blíží a mam pouze pojištění do 3500m/m.
Našel jsem pojištovnu ERGO kdysi Victoria. Riziko 1stupně obsahuje tury do 5000m/m.

Dneska jsem kontaktoval Axa assistent a rizikové pojištěni je nad 3500m/m a vyše,limit plněni 5mil.
Cenově to vychazi jako zminovana Ergo pojištovna

No a s výškou 5500m/m (Nepál) nemáte?

Nevím jak to má AXA, ale většina odpovědnostních pojistek u cestovních pojištění neručí za škody způsobené při řízení vozidla/motocyklu.

Muzes na to pojisteni poslat link? Slysel jsem o nem mluvit uz vice lidi, ale nikdy jsem se mu konkretne nedopatral.

Před měsícem jsem využil http://www.worldwideinsure.com na 8 dní cca 700 czk full cover v Itálii, ale taktéž jsem nastěstí nemusel řešit pojistnou událost.
Jinak docela dobrej srovnávač je k dispozici tady (stačí zadat klidně fake jméno a email) - http://www.moneymaxim.co.uk/comparisons ... -insurance

Řešil jste někdy někdo pojistnou událost u Axy? Co jsem oběhl pojišťovny, tak Axa má pojištění cenově nejvýhodnější a má i dobré limity ve srovnání s ostatními pojišťovnami, ale zase nechci mít pojištění které by mi bylo k ničemu a já si musel na cestě vše platit sám a pak se s pojišťovnou hádat. Dobré reference mám na Allianz, ale ta je za obdobných pojistných podmínek téměř dvakrát tak drahá.

co presne a za kolko presne mas v poisteni u Axy?

Pojištění se jmenuje Axa Excelent a v délce trvání 17 dní pro 2 osoby s územní platností "Svět" vychází lehce přes 1.800,- Kč s tím, že pojištění léčebných výloh je bez omezení, pojištění právní ochrany do 100.000,- Kč, je v tom úrazové pojištění (smrt úrazem 500.000,- Kč, trvalé následky 1.000.000,- Kč), pojištění odpovědnosti za škodu (na zdraví 25.000.000,- Kč, na věci 10.000.000,- Kč), pojištění zavazadel na 40.000,- Kč, zpoždění letu...atd.

Pojisteni u Equa bank

Mate nekdo zkusenost? Ceny vice nez mirne, plneni vysoke, kde je hacek?

Shanim pojisteni, ktere mi pokryje i pobyt okolo 4000-5000m.n.m, mate nejake doporuceni? Zadne rizik. sporty, proste jen relax v horach. Diky!

A pak jeste jedna otazka, jde mit sjednane dve pojisteni, jedno zakladni ke bankovni karte na celou dobu pobytu a druhe jen na par dni s vyssim krytim, je to mozne?

Jo AXA není drahá, ale nesmí se ti nic stát...Mám osobní, resp. profesní zkušenost. Never more.


Ad Janakar: Můžeš jich mít třeba 20, na tomto principu funguje třeba hodně řešené pojištění od Alpenverein, které se také uplatní až v okamžiku, kdy nejde poskytnout plnění z jiného cestovního pojištění (subsidiární princip).

využívám pojištění v rámci platební karty u Unicredit pro celou rodinu a protože má dcera nějaké zdravotní problémy, uzavírám pouze pro ni ještě i sólo pojištění většinou u AIG přes měšec.cz (jediná pojišťovna z mnoha, které jsem kdysi oslovil s dotazem a která je ochotna pojistit osobu dlouhodobě nemocnou, i pokud byla v posledních 12 měsících hospitalizována nebo se během posledních 12 měsíců jakýmkoliv způsobem změnil její zdravotní stav v souvislosti s tímto onemocněním). Všechny ostatní pojišťovny měly toto ve vyjímkách plnění!
Jednou ve Španělsku jsem pro ni přivolával do hotelu doktora. Platit nic nechtěl, vše si s pojišťovnou vyřídil sám a léky, co jsme ji tam pak kupovali, nám na základě dokladů z lékárny proplatili komplet během pár dnů po návratu.

Krach aerolinek už neohrozí ani ty, kteří rádi cestují "na vlastní pěst": http://byznys.ihned.cz/c1-64793180-krac ... astni-pest

diky Turd:)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!