Prosím Vás, může mi někdo vysvětlit co znamená že je let operován? například když bych si chtěl koupit letenky z prahy do singapuru s airberlin, a u posledního úseku z Abu Dhabi do Singapuru je napsáno" Operováno společností Etihad" co to znamená? děkuji .

Vysvětlení "let je operován jiným dopravcem"

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Prosím Vás, může mi někdo vysvětlit co znamená že je let operován? například když bych si chtěl koupit letenky z prahy do singapuru s airberlin, a u posledního úseku z Abu Dhabi do Singapuru je napsáno" Operováno společností Etihad" co to znamená? děkuji

0

Ze poletis letadlem te spolecnosti (Etihad), i kdyz letenky treba kupujes primo u AirBerlin smiley

Napr. si koupis pres KLM letenky do USA (treba se dvema pretupy Praha-Amsterdam-Memphis-San Francisco). Letenku ti vystavi (proda) KLM, s tim ze
- let Praha-Amsterdam operuje CSA (poletis v letadle spol. CSA)
- let Amsterdam-Memphis operuje KLM (zaroven prodejce letenky, poletis v letadle spol. KLM)
- let Memphis-San Francisco (operuje AA, poletis v letadle spol American Airlines)

0 Citovat

Napr na tyz let si muzes koupit letenky pres nekolik leteckych spolecnosti, ale ta, ktera jej operuje, je ta hlavni (jeji letadlo). Tot moje zjednodusene vysvetleni, mozna ti nekdo poradi odborneji.

0
2 reakce