Nevraživost tříd v letadle

Napsal Karel 2015-10-26T16:46:46+01:00 ve fóru Co se nevešlo
9 odpovědí

Nevěděl jsem kam s tím, tak třeba sem:)

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tride.html

Velice smutné smiley

'Due to the passenger's aggressive behaviour towards the crew and other travellers, however, it was not possible to continue with the flight as planned.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/travel/trave ... z3phcE7NyW

Velice vtipne smiley

Jinak dle clanku mi prislo ze pravda bude nekde napul - neverim ani airolince ani te zenske - pokud se s nima zacala strkat, je spravne ze ji vyhodili z letadla smiley

Parkrat jsem zazil (sedic jak v monkey class tak v businessu) ze si nekdo odskocil do C na zachod a nikdy sem nezazil ze by to posadka nebo pasazeri v C nejak resili smiley

Az poletim za 14 dnu do MIA v monkey, tak si schvalne vezmu do podpazi mladou frontu a zkusim si odskocit do first smiley smiley smiley

Na hovinkach.cz se vzdy pise tak nejak napul a nekdy uplne mimo smiley

Agresivni cestujici jsou pry casty ukaz, ale co jsem tak slysel, tak se to spise resi zpacifikovanim a policie to doresi v destinaci, to nouzove pristani je pomerne drasticke reseni. Takze by me celkem zajimalo co se doopravdy stalo. smiley

Doporucuju vyborne videa na youtube - "drunk russian airplane passengers", docela jsem se kralovsky bavil, kdyz mi to kdysi nekdo linknul smiley Proto jsem nikdy neletel s Aeroflotem smiley

smiley Jednou jsem se v DR seznámil s pár Rusama z Jekatěrinburgu a ten jeden takový tvrdý sibiřský chlapík, který tvrdil že byl u Specnaz, tak když měli letět domů, tak večer málem brečel a vyprávěl mi, jak se netěší domů a co se bude dít v letadle a co se dělo už při cestě sem. Pokud byla jen 1/10 pravda, tak by tyhle chlapy museli rovnou zastřelit, žádný hotel atd.smiley Byl to nějaký charter, neznámá ruská společnost s 747...

U nas ve Vietnamu pravidelne kazdy tyden v novinach ctu, jak nejaky Vietnamec otevrel nouzovy vychod na letisti (ten na kridle), odmital prestat telefonovat pri vzletu, odmital poslat pretizene prirucni zavazadlo do prostoru pro zavazadla a popral se s personalem, kouril na WC v letadle, dal facku letusce. A asi bych si vzpomnel na dalsi historky.

off topic: checkujes nejak letenky do Vietnamu? Létáš často zpět?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!