Zdravím, před nějakou dobou sem letěl EWR-CDG-PRG, s tim že na přestup v Paříži byla hodina, možná hodina deset. Jenže, na Newarku sme nedostali vytisklej palubní lístek na let z Paříže do Prahy a tak vzniknul v Paříži problém. Přistáli sme sice na čas, jenže než sme se vymotali z letadla a dojeli autobusem na ten správnej terminál, uplynulo aspoň půl hodinky, a pak už bylo samozřejmě pozdě na check in a aby nám dali boarding pass. Přehazovali si nás z jedný přepážky na druhou, byly dost nepříjemný zaměstnankyně a pak teda jedna nás dala na let o osm hodin dýl, ale byla děsně nepříjemná jako že normálně by se tohle mělo platit že sme přistáli na čas atd.. Tak by mě zajímalo kde sme udělali chybu aby se tohle nestalo příště. nějak sme to neřešili že sme neměli palubní lístek na tenhle let, kiosek nám v EWR vytisk asi tři papíry tak sme tomu nepřikládali nějakou váhu a mysleli si že něco bude správný Jinak letiště CDG šílený, kufr mi mimojiné samozřejmě nepřišel, přivezli mi ho teda další den domu ale rozbitej a total prošacovanej. .

Kde byla chyba?

Založil ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Zdravím,

před nějakou dobou sem letěl EWR-CDG-PRG, s tim že na přestup v Paříži byla hodina, možná hodina deset. Jenže, na Newarku sme nedostali vytisklej palubní lístek na let z Paříže do Prahy a tak vzniknul v Paříži problém. Přistáli sme sice na čas, jenže než sme se vymotali z letadla a dojeli autobusem na ten správnej terminál, uplynulo aspoň půl hodinky, a pak už bylo samozřejmě pozdě na check in a aby nám dali boarding pass. Přehazovali si nás z jedný přepážky na druhou, byly dost nepříjemný zaměstnankyně a pak teda jedna nás dala na let o osm hodin dýl, ale byla děsně nepříjemná jako že normálně by se tohle mělo platit že sme přistáli na čas atd.. Tak by mě zajímalo kde sme udělali chybu aby se tohle nestalo příště. nějak sme to neřešili že sme neměli palubní lístek na tenhle let, kiosek nám v EWR vytisk asi tři papíry tak sme tomu nepřikládali nějakou váhu a mysleli si že něco bude správný smiley

díky za odpověď! smiley

Jinak letiště CDG šílený, kufr mi mimojiné samozřejmě nepřišel, přivezli mi ho teda další den domu ale rozbitej a total prošacovanej.

0

V tomto případě je lepší dojít na checkin, aby ti letenku vytiskli.. Za hodinu deset jsi to samozřejmě stihnout nemohl smiley

0 Citovat

Mám obdobnou zkušenost z počátku července na letu YEG - YUL - CDG - VIE. A nepomohla ani obsluha check-in v Edmontonu, na kterou jsem se obrátil po té, co jsem z kiosku na letišti dostal palubní lístky pouze na první 2 segmenty. Zavazadla ale odbavili až do Vídně. Na CDG jsem nejdříve zkoušel transfer desk AF (e-ticket jsem měl od nich). Bez úspěchu - prý jiný rezervační systém Austrian a palubní lístky jedině na jejich check-in na odletovém terminálu. Poté přejezd autobusem a odmítnutí vstupu do odletového terminálu bez palubního lístku. Úředník se nakonec po 10 minutách spokojil s vytištěným e-ticketem a ujištěním, že další tři členové mojí rodiny (pro které jsem e-ticket vytištěný neměl) skutečně letí se mnou domů do Vídně a nechtějí zůstat v jednom z terminálů CGD smiley . Což bych jim ani nepřál... Nakonec jsme odbavení stihli jen díky tomu, že na check-in byla nějaká velká skupina asiatů a zdržela jeho uzavření o cca čtvrt hodiny. A letadlo pak mělo na odletu hodinu zpoždění smiley

0
2 reakce