Uz se mi podruhe stalo, ze se mi do FF nepripsaly mile za letenky koupene pres widget CL (student agency?). FF jsem pro oba cestujici korektne vyplnil, nicmene po navratu jsem zjistil ze nic nedorazilo, takze jsem musel resit primo s BA / Aegan.. Pokazde jsem mile v pohode dostal, akorat je to otrava (u BA se musi vyplnovat po individualnim segmentu coz je celkem pain, kdyz to clovek dela u letenky do USA pro 2 osoby, a pokud ma navic linou zenu ktera se vymlouva ze nevi jak na to) a clovek na to musi myslet Pri listopadove ceste do MIA jsem potreboval pred odletem resit nejake neocekavane komplikace a musim rict ze se znova vyplatilo koupit pres CL - AA mi nechteli pomoct (pres CZ cislo jsem volal na US support) ale na helpline SA jsem vyresil za 5 min k naproste spokojenosti - jeste jsem se pritom ptal, jestli tam tentokrat maji oba FF programy korektne v systemu a potvrdili mi ze ano, presto jsem mile nedostal a musel jsem resit pres missing miles claim..  .

Pricitani mil do FF za letenky koupene pres CL

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Uz se mi podruhe stalo, ze se mi do FF nepripsaly mile za letenky koupene pres widget CL (student agency?). FF jsem pro oba cestujici korektne vyplnil, nicmene po navratu jsem zjistil ze nic nedorazilo, takze jsem musel resit primo s BA / Aegan.. Pokazde jsem mile v pohode dostal, akorat je to otrava (u BA se musi vyplnovat po individualnim segmentu coz je celkem pain, kdyz to clovek dela u letenky do USA pro 2 osoby, a pokud ma navic linou zenu ktera se vymlouva ze nevi jak na to) a clovek na to musi myslet smiley

Tentokrat jsem se na to uz ani nezkousel (kupoval jsem PRG-MIA v te akci z minuleho tydne), nicmene jestli s tim ma nekdo stejnou zkusenot, mozna by stalo za to hodit nejake echo do SA, jestli nemaji chybu na sve strane.. smiley

Pri listopadove ceste do MIA jsem potreboval pred odletem resit nejake neocekavane komplikace a musim rict ze se znova vyplatilo koupit pres CL - AA mi nechteli pomoct (pres CZ cislo jsem volal na US support) ale na helpline SA jsem vyresil za 5 min k naproste spokojenosti - jeste jsem se pritom ptal, jestli tam tentokrat maji oba FF programy korektne v systemu a potvrdili mi ze ano, presto jsem mile nedostal a musel jsem resit pres missing miles claim.. smiley

0
0 reakcí