Apple Wallet

Založil Jang před rokem ve fóru Co se nevešlo
18 odpovědí

Používáte někdo Apple Wallet na ukládání palubních lístků? Akceptují to na letištích běžně, nebo se vyskytují problémy?
Díky

Nepoužívám už nic jiného smiley Je naprosto super mít hned palubku u sebe, ze zamčené obrazovky rovnou přetáhneš a jsi v ní... Na všech letištích OK.

Souhlas, taky jsem se toho bal, ale je to naprosta pecka! Vsude ok. Jen bacha, at se ti nevybije mobil .. nicmene ja mam powerbanku, takze jsem v klidu smiley

Taky běžně používám a zatím nikde žádný problém. Naopak u gatu vídám čím dál víc lidí s mobilem v ruce místo palubky. Mám tam i rezervace z booking.com, ale to spíš jen pro sichr, kdyby někde nastal problém a nebylo k dispozici připojení k netu.

pouzivam to od uplne prveho tyzdna ako to spustili a Lufthansa spravila podporu, a uz ten prvy tyzden od updatu nebol problem smiley

Používám, a to jak na mobilu, tak na Apple Watch, tam, kde jde nad scanner strcit ruka... smiley

U mě taky všechno v pohodě - funguje bez problémů smiley

Používám už jenom Apple Wallet a nikdy nebyl problém. Ještě doporučuji na cestování aplikaci FlightBoard, která je taky super.

Tak jsem v pátek a v neděli otestoval a funguje bezvadně. Pro případ "ztroskotání" jsem raději měl v kapse i vytištěnou variantu, ale nebyla potřeba.
Díky všem za reakce.

Kdyz clovek lita casto, ma pak peknou sbirku smiley ja to naprosto miluji a jsem nesvuj, pokud letenku nemam v PassBooku. Ale vzdy si ji i tisknu, aby si mely deti co doma prohlizet smiley

A co nejaka alternativa pre android? Nasiel som akurat PassWallet, mate s tym niekto skusenost?

Používám to na borading passy od wizzairu a funguje to normálně.

Můžete mi (možná i nám) jak ten Apple Wallet funguje?

Mám např. koupené ubytování na airbnb (app airbnb mám, má umět wallet), letenky (wizzair, app taky a taky má umět wallet) ...

Jak je teda přidám do Apple Wallet? iPhone používám snad už 7 let ale na tohle jsem nikdy nepřišel jak to používat...

jw-cz: v aplikaci, která Wallet podporuje, jen u konkrétní cesty (ať už jde o rezervované ubytko nebo boarding passy) vybereš možnost "přidat do Apple Wallet". Jen mi to nějk nefunguje s airbnb, kde to po tapnutí na Přidat do Apple Wallet vyhodí chybovou hlášku

LukasAK: u AirBnB jsem to již našel, taky mi to vyhodí error. "There was a problem adding the trip to Apple Wallet"

U Wizzair to nevidím, app to má podporovat.

U Wizzu je ta možnost aktivní, jakmile uděláš check-in. Pokud jej máš udělaný, tak najedeš na svůj boarding pass a tam je možnost přidat jej do Apple Wallet.

Již jsem našel i u WizzAir, tam to oproti AirBnB funguje, no mají to docela schované smiley

Tak po nové aktualizaci airbnb již rezervace do Wallet exportovat jdou.

Přihlášení a registrace