Letenky špatné jméno: Expedia

Založil ricirider před rokem ve fóru Co se nevešlo
5 odpovědí

Ahoj, chci se optat jestli někdo resil podobny problem a prosel mu. Koupil jsme 3x letenku Praha/Tokio( v chybném tarifu u Expedie tady v novince)
Odlet tuhle sobotu. Vše proběhlo, peníze se stáhly, potvrzení přišlo, a když jsme teď hledali na web Turkish airlines tak nám to nechtělo nic najít. Tak jsme volali do expedie, kde řekli ať zkusíme prohodit jméno za příjmení a ono se podařilo. Našli jsme všechny tři, ale z otočeným jménem a příjmením. Turci řekli, že je to problém ale nezajímá je to a expedia řekla, že neví jak se to stalo, ale že s nima Turci absolutně odmítaji bavit (prej nejhorší společnost na komunikaci pro expedii) a že s tím nic neudělají. Myslíte si, že to v pohodě projde na letišti? popř nejakej fígl jak to obejít smiley díky všem

Hele, někde se píšou první příjmení, někde se píšou první jména. Když sem ukazoval řidičák v zahraničí, tak se mě kolikrát ptali co je co. Takže pokud není chyba gramatická, tak si myslím, že je to jedno ze je to prohozene.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vůbec si s tím nedělej hlavu smiley všichni ti řeknou, že je to problém, jen abys koupil novou letenku.

to bych rozhodně nekoupil smiley super, teď jsem přece jen v klidu a můžu řešit další letenky do saporra smiley díkes!

Sám jsem měl stejný problém,jen je na to při check in upozorni, ať tě najdou v seznamu a žádnej trabl

Přihlášení a registrace