Dlouho jsem váhal, jakým stylem tuto nabídku promítnout do širšího spektra. Nakonec volím diskuzi a nebudu zahlcovat hlavní stránku. Oč jde? Relativně zaběhnutá nízkonákladová banka ZUNO (pod záštitou Raiffeisenbank) nabízí formou doporučení uživatele možnost získat pár kaček navíc. Jednoduše: založte si bankovní účet na základě mého (či kohokoliv jiného, ale současného klienta) a oba dva obdržíme minimálně 300 Kč! 300 Kč obdržíme poté, co si během prvního měsíce požádáte o platební kartu a zaplatíte s ní (třeba rohlík v krámu). Info o akci je zde. Kde je háček ? Nikde, účet u ZUNA používám již nějaký ten pátek a nemůžu si ho vynachválit. Pro běžného uživatele není snad lepší bankovní účet. Vedení: 0 kčPříchozí / odchozí platby: 0 KčInkasa: 0 Kč1. výběr z bankomatu u Raiffeisenbank je zdarma / další za 18 Kč (z bankomatů mimo R. 28 Kč) -> účet se tedy moc nehodí těm, kteří vybírají vícekrát do měsíce. Ale není to podmínkou, i zde můžete vybírat zdarma pokud budete mít účet Plus.Kompletní ceník - ZUNO ceník Pokud tedy nebudete vybírat vícekrát než 1x za měsíc, nikdy za účet nezaplatíte ani korunu. Naopak, díky skvělému spoření budete ještě dostávat. Tedy tou největší vychytávkou je asi denní spořící účet. Online si převádíte peníze mezi klasickým a spořícím účtem a denně se Vám připisují úroky na základě roční sazby 1,8% (není to tedy 1,8% ze současné částky REKLAMA? NE, jak jsem psal výše. Odměnu dostanu JÁ i Vy  .

ZUNO: 300 Kč pro každého

Založil ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Dlouho jsem váhal, jakým stylem tuto nabídku promítnout do širšího spektra. Nakonec volím diskuzi a nebudu zahlcovat hlavní stránku.

Oč jde? Relativně zaběhnutá nízkonákladová banka ZUNO (pod záštitou Raiffeisenbank) nabízí formou doporučení uživatele možnost získat pár kaček navíc.

Jednoduše: založte si bankovní účet na základě mého (či kohokoliv jiného, ale současného klienta) a oba dva obdržíme minimálně 300 Kč!

300 Kč obdržíme poté, co si během prvního měsíce požádáte o platební kartu a zaplatíte s ní (třeba rohlík v krámu). Info o akci je zde.

Kde je háček ?
Nikde, účet u ZUNA používám již nějaký ten pátek a nemůžu si ho vynachválit. Pro běžného uživatele není snad lepší bankovní účet.

  • Vedení: 0 kč
  • Příchozí / odchozí platby: 0 Kč
  • Inkasa: 0 Kč
  • 1. výběr z bankomatu u Raiffeisenbank je zdarma / další za 18 Kč (z bankomatů mimo R. 28 Kč) -> účet se tedy moc nehodí těm, kteří vybírají vícekrát do měsíce. Ale není to podmínkou, i zde můžete vybírat zdarma pokud budete mít účet Plus.
  • Kompletní ceník - ZUNO ceník


Pokud tedy nebudete vybírat vícekrát než 1x za měsíc, nikdy za účet nezaplatíte ani korunu. Naopak, díky skvělému spoření budete ještě dostávat.

Tedy tou největší vychytávkou je asi denní spořící účet. Online si převádíte peníze mezi klasickým a spořícím účtem a denně se Vám připisují úroky na základě roční sazby 1,8% (není to tedy 1,8% ze současné částky smiley )
Můžete mít tedy všechny peníze na spoření a pokud potřebujete peníze, jen kliknete a máte je na hlavním účtu. Zároveň má ZUNO tu nejvychytanější mobilní aplikaci, které se na tuzemském trhu vyskytuje!

Přijde Vám to moc ideální, aby to byla pravda ? A letenky za 49 Kč nejsou ideální? Princip je naprosto stejný. U ZUNA vše vyřídíte online, poboček v celé ČR naleznete opravdu jen pár. Díky tomu banka nemá nesmyslné výdaje za megalomanské budovy atd. Pokud nechcete věřit, nebudete.

Dost chvály, pokud nebudete spokojeni, jednoduše si účet zrušíte, peníze Vám zůstanou. Ale garantuji Vám, že to neuděláte smiley

REKLAMA? NE, jak jsem psal výše. Odměnu dostanu JÁ i Vy smiley Pokud tedy máte o tuto nabídku zájem, pošlete mi e-mail na cestujlevne@email.cz nebo zde na fóru do Soukromé Zprávy Vaš email a já Vám odešlu doporučení.
Samozřejmě se klidně zeptejte po okolí, ať Vás doporučí nějaký Váš kamarád. smiley

0

Ještě stojí za zmínku, že mají mnohem lepší kurz zahraničních měn jak velcí hráči (KB, ČS a jiné).

Ne nejlepší na trhu, ale mezi lepšími ano.

0 Citovat

A kdyby Vám někomu bylo 300 málo, můžete dostat 500 Kč od mBank. Princip je v podstatě stejný, důvod proč to banky dělají je, že náklady na zisk 1 klienta běžnými marketingovými kanály je stojí tisíce Kč, proto je toto zajímavá alternativa, rovnou odmění klienty.

Pokud byste někdo chtěli vědět víc, čtěte zde http://www.mbank.cz/akce-a-souteze/mKlub-2013/
Žádný háček tam není, mělo by jít i okamžitě zmíněných 500 vybrat a ukončit účet (to je u mBank zdarma). Jediná podmínka je zadat tam tel. číslo někoho, kdo už účet má.

Pokud byste někdo chtěli moje číslo tel. (abyste dostali odměnu 500 Kč), napište mi soukromou zprávu.

Díky,
Franta

0 Citovat

Jo Franto, jenze u mBank to neni jak slibuji. Ty sice dostanes 500kc na ucet, ale ta druha osoba nedostane 500kc, ale poukazku v hodnote 500kc do obchodu kasa.cz kterou je mozne uplatnit pri nakupu vic jak 3000kc.
Peknej podraz od mBank!!!

Jsem zvedavej jak je na tom ZUNO... pak dejte vedet budu rad.

diky

0 Citovat

smiley Sakra.. to mi nikdo neřekl, už jsem se chtěl registrovat u mBank....

ZUNO vyplácí peníze na účet, několikrát ověřeno.

0 Citovat

Pokud je mi známo, voucher na Kasu měla mBank v prosinci, nyní vyplácejí 500 Kč v hotovosti, a to jak novému klientu, tak tomu, kdo ho doporučil smiley

http://www.mbank.cz/akce-a-souteze/mKlub-2013/

Hurá do mBank!

0 Citovat

No jestli vidím dobře, tak bych měl dostat 500 ,- na účet + 500 ,- na nákup na kasa.cz
http://www.mbank.cz/osobni/mkonto/specialni-akce-kasa/ + http://www.mbank.cz/akce-a-souteze/mKlub-2013/

0 Citovat

Presne tak DAVE ma pravdu. Overeno ted v lednu, doporucil sem a kamoska me rikala ze dostala voucher na 500kc do KASA.cz smiley

0 Citovat

Osobně si myslím, že toto téma opravdu na cestovatelský web nepatří.
Ale k věci. Důležité je si nejdříve říci jakým způsobem chci účet používat (počet příchozích a odchozích plateb, počet výběrů z bankomatu apod.)
Příklad: vybírám peníze z bankomatu 1x za týden a jednou z cizího bankomatu (ne vždy natrefím na bankomat své banky), tak např. u zmiňované banky ZUNO zaplatím za poplatky 66 Kč (1x zadarmo, 2x 18 Kč, 1x 28 Kč). Takže bance těch 300 Kč vrátím zpět za necelých 5 měsíců. Oproti jiným bankám, kde je více nebo všechny výběry zdarma.

0
8 reakcí