Opuštění letiště v Doha

Napsal wessy 2016-05-11T20:36:15+02:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
11 odpovědí

Vážení cestovatelé,
rád bych se poptal, zda je možné opustit letiště v Doha při přestupu, který je delší než 8 hodin. Nepodařilo se mi najít ucelenou informaci, která by jasně říkala za jakých podmínek (cena atd.) je možné se do města podívat a zda je možné například vízum získat on arrival či zakoupit již předem.

Díky za jakékoli info, určitě tu bude někdo, kdo řešil podobnou záležitost.
Roman

Můžeš využít zdarma prohlídky od Qatarů - http://www.qatarairways.com/global/en/o ... -tour.page
Ale netuším, na jak dlouho ta prohlídka je..

Prohlídka Dohá s QA by určitě byla super, ale stále bohužel neznám odpověď na to, zda mě z letiště pustí a jakým způsobem a kde si víza vyřídit.

Díky, Roman

Co jsem se díval, tak z letiště se dostat je bez šance. Vízum nedostaneš pokud tam nebudeš mít "sponzora", který tam žije a zaručí se za tebe.

Zdravim, mame na prestup cely den. Chceme se jet podivat do mesta po vlastni ose, staci tedy jit z letadla na imigracni a ven z letiste? Letime s Qatar. Diky

Přesně tak, teďka už ano :)

Ano. Co vše vidět jsem popsal zde (mapka > Dauhá) https://www.cestujlevne.com/pruvodce/katar

Ahoj, když se budu chtít dostat z letiště do centra, něco pochodit, vidět a zase zpět na pokračování výletu... co bude nejlepší? četl jsem Taxi nebo hromadka? Je to vše v pohodě a nemusím to moc řešit teda? Byl jsem takhle v Dubaji, imigrační, taxik a hurá do města. Předpokládám, že to bude podobné? 

Díky za rady.

Naprosto stejné. Info k dopravě https://www.cestujlevne.com/letiste/doha

[citace="David Eiselt"]

Můžeš využít zdarma prohlídky od Qatarů - http://www.qatarairways.com/global/en/o ... -tour.page
Ale netuším, na jak dlouho ta prohlídka je..


Zkusil někdo v poslední době objednat zdarma prohlídku v Doha při pranzitním přestupu?  Včera jsem na vebu viz výše chtěla vyplnit objednávku, ale v košíku to dál nešlo zadat. Případně někdo využil prohlídku a objednal si ji přímo na letišti při tranzitu? Není tam o ni takový zájem, že by se na nás nedostalo_ V tranzitu budeme 12 hodin, let z Krabi do Prahy, cesta zpět v březnu 2019.

Toto je formou kdo dřív přijde, ten jede. Každopádně se dá vše pohodlně projít a poznat i po vlastní ose :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!