Podmínky: -Voucher platny do 8. prosince 2016 -Voucher neobsahuje letistní taxy, ty se hradí zvlášť (cca 1200,-Kč) -Letenka je na turistickou třídu (Economy Class) -Letenka s emirates již obsahuje odbavené zavazadlo Na vyřízení letenky a její získání poskytuji záruku a s vyřízením (výmenu letenky za voucher) případně pomohu Voucher lze tedy směnit na jakoukoli dostupnou letenku (záleží na volných kapacitách) s odletem od dnes 5.9.2016 do 8.12.2016. Cena 4000,- Kč .

Prodám voucher - zpáteční letenka PHA-Dubaj-PHA s Emirates

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

6 reakcí

Podmínky:
-Voucher platny do 8. prosince 2016
-Voucher neobsahuje letistní taxy, ty se hradí zvlášť (cca 1200,-Kč)
-Letenka je na turistickou třídu (Economy Class)
-Letenka s emirates již obsahuje odbavené zavazadlo

Na vyřízení letenky a její získání poskytuji záruku a s vyřízením (výmenu letenky za voucher) případně pomohu

Voucher lze tedy směnit na jakoukoli dostupnou letenku (záleží na volných kapacitách) s odletem od dnes 5.9.2016 do 8.12.2016.

Cena 4000,- Kč

0

Já ti nevim, ale ten voucher už se podle popisu uplatnit nedá. Nejdřív za 3měsíce a zároveň do začátku prosince. Vzhledem k tomu, že je 5. září, tak je to mimo smiley

0 Citovat

Omlouvám se za zmatky, upresnil jsem podminky uvedene na Voucheru v prvnim prispevku, snad je to uz nyni jasne...

0 Citovat

Pouze 1?

0 Citovat

Ano, bohužel pouze 1...to je také důvod prodeje... smiley

0 Citovat

Mám zájem. Prosím napiš na mail s0ny@seznam.cz.

0 Citovat

Ahoj, také bych měl zájem, případné předání a vyřízení Praha a okolí.. smiley když tak maartin.one@gmail.com

0
6 reakcí