To jsme se tady tak bavili, kdo asi může linku z Bratislavy do Niše využívat. No, tak teď už to vím  .

Cestovatelské kuriozity

Založil ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

To jsme se tady tak bavili, kdo asi může linku z Bratislavy do Niše využívat. No, tak teď už to vím smiley smiley smiley
Novinky.cz: Těsně vedle. Češi chtěli do Nice, ale omylem odletěli do srbského města Niš

0

ja by som sa potešil smiley

0 Citovat

Podobný zážitek měl můj bývalý kolega, který před nějakými deseti lety cestoval odněkud ze severu Evropy na konferenci do Slovinska a místo toho skončil v Brně. Letiště u Lublaně se dříve jmenovalo Brnik.

0 Citovat

Asi největší přehmat podobný přehmat je tohle http://www.dailymail.co.uk/news/article-1205495/Dopey-Dutch-pair-end-Canada-flying-wrong-Sydney.html
Ale o téhle konkrétní záměně Sydney CA vs Sydney AU jsem četl už víckrát smiley

0 Citovat

Tak ono podobných kiksů bude víc smiley Nejčastěji však v záměně letiště v aglomeraci města, jen Londýn jich má 6...

0 Citovat

Já si zase vzpomněl na případ tenistky, která si v Americe spletla města Carlsbad. No, ještě že nepřiletěla k nám do Varů smiley

0 Citovat

kolegyně...

San Jose sjo Kostarika
San Jose California

0 Citovat

uz davnejsie som cital, ze nejaka starsia americka turistka letela z Viedne do Bratislavy s prestupom v Moskve, kedze o vlaku/busu jej asi nikto nepovedal smiley

0 Citovat

To se může přihodit i nemocnému s rýmou. Například „m“ se v důsledku neprůchodné nosní dutiny mění v „b“ Žádá-li nachlazený člověk letenku na Maltu, může se mu stát, že přistane na Baltu, což ho jistě nepotěší.

0
8 reakcí