Ahoj,mám  dotaz - svou vlastní blbostí jsem pravděpodobně naletěl a koupil Annual pass platný do 10/2017(plánujeme cestu v září), s dvěma volnýma políčkama pro podpis . Až po koupi jsem se od prodejce po telefonu dozvěděl, že na passu již 2 podpisy byly a že je smazal jarem...Mně tedy zajímá, jakým způsobem jsou ty passy kontrolovány? Jsou pípány čárové kódy? Zadávají si nějak do systémů počet použití, počet uživatelů? Přijde na to nekdo, když se tam podepíšu a použiju to?Děkuji .

Dotaz - America the beautiful annual pass

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

19 reakcí

 Ahoj,

mám  dotaz - svou vlastní blbostí jsem pravděpodobně naletěl a koupil Annual pass platný do 10/2017(plánujeme cestu v září), s dvěma volnýma políčkama pro podpis . Až po koupi jsem se od prodejce po telefonu dozvěděl, že na passu již 2 podpisy byly a že je smazal jarem...

Mně tedy zajímá, jakým způsobem jsou ty passy kontrolovány? Jsou pípány čárové kódy? Zadávají si nějak do systémů počet použití, počet uživatelů? Přijde na to nekdo, když se tam podepíšu a použiju to?

Děkuji

0

Jak kde, někde mávneš z auta, někde to vezme do ruky a kontroluje jméno (podpis) podle dokladu. Žádný online není.
Nicméně to musí být pitomec, co ti to prodal... Snad není tady z fóra?

0 Citovat

Mně jde o to, jestli mají někde v systému zaneseno, že s tím konkrétním passem už byly spojeny 2 podpisy..
Přijde mi totiž divné, že by takhle mohl 2 podpisy smazat každý a prodávat to pořád dokola..

0 Citovat

online to nikde není, žádná databáze neexistuje..My jsme několikrát použili pass s už jedním polem vyplněným a nás nikdo nikam neevidoval, kontroluje se ( když už ), tak jméno na passu se jménem na nějakém ID.
Ale četla jsem na tripadvisoru už několik diskusí, že začínají vyžadovat účtenky.

0 Citovat

Zkušenost z posledních dní. Ani jednou nechtěli vidět žádný doklad. Většinou stačilo jen mávnout, jednou si ho vzal do ruky a podíval. Hodně lidí ho mělo zavěšený na zrcátku v autě. Annual pass nebyl ani podepsaný.

Jeden mám zrovna na prodej do 7/2017

0 Citovat

A po nás několikrát zase loni chtěli vidět doklad toho, kdo je na tom podepsaný. Třeba v Arches a Yellowstonu...

0 Citovat

Tak ja som ten pas ani nepodpisal, zavesili sme to na zrkadlo a ked videli ze to tam mame tak len mavli ze mozeme ist, elektronicka kontrola ci ho uz niekto pouzil nie je tak by som sa vobec nebal a v pohode pouzil ten co mas...

0 Citovat

Blbost, to se určitě nedá paušalizovat. Píšu to výše, nikdy to nechtěli ani vidět, ale myslím, že zrovna také v Arches to vzal a studoval, pak studoval pas, pak zase tu kartičku. Viděl jsem na vlastní oči, jak dvoumetrový, od pohledu nepříjemný ranger chodil na parkovišti u Mono Lake a řešil tam lidi, co neměli pas v zaparkovaném autě správnou stranou nahoru. Nedovedu si představit, že by zrovna tenhle týpek pojal podezření, že jsem ojebal vymazáním podpisů federální úřady:-)

0 Citovat
Ok, děkuji vám za názory :-)
0 Citovat
"Přijde mi totiž divné, že by takhle mohl 2 podpisy smazat každý a prodávat to pořád dokola."
Každý určitě ne, ale vychcaní Čecháčkové, kteří i 27 let po revoluci nepochopili, že ukrást neznamená jen fyzicky vzít, nejspíš ano.
1 Citovat
Přesně tak, ono by to totiž naprosto většinu amíků ani nenapadlo něco takovýho dělat. Navíc u věci, která stojí 80 USD? Hlava mi to přeprodávání nebere, když si vezmu kolik se platí za vstupy v Evropě a srovná si, kolik muziky za blbý 2 litry dostane tam.
Takovýto pass v Evropě by stál mnohonásobně víc.
0 Citovat
Tak přeprodávají si to lidi celosvětově, takže zase nevztahujme to jen na čechy. Je pravda, že to je cena jedné večeře pro 3-4 lidi, takže žádné drama. Každopádně beru to jako vzájemnou výpomoc. Mazání podpisů, ale moc nepodporuji.
0 Citovat
s0ny napsal(a):

Zkušenost z posledních dní. Ani jednou nechtěli vidět žádný doklad. Většinou stačilo jen mávnout, jednou si ho vzal do ruky a podíval. Hodně lidí ho mělo zavěšený na zrcátku v autě. Annual pass nebyl ani podepsaný.
Jeden mám zrovna na prodej do 7/2017


Ahoj, měl bych zájem o Pass s platností do 7/2017, pokud je nabídka stále aktuální, prosím nabídni cenu. Díky.
0 Citovat

Mohu nabídnout Annual Pass s platností do 9/2017, s jedním podpisem. Projeto asi 5 NP bez problémů. 500Kč + ev. poštovné. mirjur@centrum.cz

0 Citovat

Ahoj všem,

rád bych se zeptal jak je to s koncem platnosti Annual Passu a jestli s tím má někdo zkušenosti. Jde mi o to, že mám Pass s platností do konce května 2019 a plánuji navštívit Grand Canyon 27.5. Při vjezdu prodávají vstupy s nejkratší platností 7 dní a jde tedy o to, jestli mě tam na ten Pass pustí, když do konce května je míň než 7 dní. 

Děkuji 

0 Citovat

Martin Liška napsal(a):

Ahoj všem,

rád bych se zeptal jak je to s koncem platnosti Annual Passu a jestli s tím má někdo zkušenosti. Jde mi o to, že mám Pass s platností do konce května 2019 a plánuji navštívit Grand Canyon 27.5. Při vjezdu prodávají vstupy s nejkratší platností 7 dní a jde tedy o to, jestli mě tam na ten Pass pustí, když do konce května je míň než 7 dní. 

Děkuji 

No chytrej jako liška moc nejseš. Myslíš, že někoho bude zajímat, na kolik dní tam jedeš? Je to poplatek za vstup do parku.

0 Citovat

Někdy dávají při vjezdu i lístek který se musí nalepit  viditelně zevnitř předního skla a určitě se může stát, že tě namátkou někdo zkontroluje. Každopádně by jsi byl ale vzácná vyjímka , kdybys chtěl pobýt v Grand Canyonu 4 dny až do konce května. Jestli nechceš lézt dolů, tak 1 celý den bohatě stačí. Můžeš jet busem vlevo od Village, kam se autem nesmí, můžeš jít do Imaxu, ale většinou 2-3 hodiny na koukání z cca 10 míst na okraji stačí.

0 Citovat

Ponukam America the Beautiful (tiez znamy ako Annual Pass) na volny vstup do vsetkych narodnych parkov pre celu posadku automobilu (max.4 osoby) platny do 31.5.2020. Jedno podpisove miesto je volne, mam aj doklad o kupe. V pripade zaujmu piste spravu. Cena 950 kc. Osobne predanie v Prahe.

0 Citovat

Miroslava napsal(a):

Ponukam America the Beautiful (tiez znamy ako Annual Pass) na volny vstup do vsetkych narodnych parkov pre celu posadku automobilu (max.4 osoby) platny do 31.5.2020. Jedno podpisove miesto je volne, mam aj doklad o kupe. V pripade zaujmu piste spravu. Cena 1100 kc. Osobne predanie v Prahe.

jojo slovenska vychcanost. Kazdej normalni cestovatel prodava ferove za polovinu ceny a min, jenom coboli musej mit neco extra...

0 Citovat

Jestli se ti nabidka nelibi, ignoruj ji. 

0
19 reakcí