Prodam America the Beautiful Annual Pass do Národních parků USA

Napsal pc.01 2017-06-19T20:11:59+02:00 ve fóru Cestovatelský bazar
24 odpovědí

Ahoj, prodám America the Beautiful Annual Pass platný do května 2018. Jedno volné místo k podpisu. Cena 50% = 40 USD nebo 960 Kč. Předání Praha.

kontakt: +420 602 120 729 / pc.01@email.cz

Mám platný do 04/2018, klasicky s volným místem, cena 900 Kč.

V Americe už jsem byl a parky viděl, tak já jenom abyste se mnou nepočítali...

Annual Pass - USA - národní parky- Nabídka

Prodám Annual Pass do národních parků USA. Jedno podpisové políčko volné. Platnost do června 2018. Cena 1000 Kč. Možnost osobního předání v Praze. vin.cik@seznam.cz

Prodám Annual Pass platný do 09/2018. Cena 900 Kč. kontakt katerina.portova@gmail.com

Sháním America the Beautiful Annual Pass

Mám volný - platný do konce října 2018, mysleli jsme, že dáme letos na podzim USA znova, ale nakonec vyrážíme pryč na celý leden...

Stačí mi 500,-, ať to někdo ještě aspoň využije...pište SZ   

Prodám Annual Pass pro vstup do národních parků USA vcetne dokladu o koupi. Zakoupeno 06/2018, platnost do 06/2019. Jeden volny podpis. Predani v Praze. Cena 800,- Kc 

tak Annual Pass je stale na prodej. Bohuzel jsou tu nekteri uzivatele takovy tupci, ze se ani neozvou, ze uz o rezervaci nestoji. Nová cena tedy 700,-

floodland napsal(a): uzivatele takovy tupci
takovÍ tupci bych řekl já, asi jako mladí. Asi si ještě životem málo protřelý (vzor mladý), ozývat se ti budou cizí lidé jen a pouze, pokud budou po tobě něco chtít. Ti bez zájmu na to hodí bobka.

floodland napsal(a):

tak Annual Pass je stale na prodej. Bohuzel jsou tu nekteri uzivatele takovy tupci, ze se ani neozvou, ze uz o rezervaci nestoji. Nová cena tedy 700,-

Nazdar, zobral by som ho pre kamoša, napíš SZ. 

Ahoj,

Prodam Annual pass platny do 05/2019. Predani Praha, pripadne poštou. 

Info SZ

Martin

Ahoj, prodam America the Beautiful Annual Pass platny do zari 2019. Jedno podpisove policko volne, foto i ucet k dispozici. Osobni predani Ostrava, cena 900.

Ahoj, prodám annual pass platnost do srpna 2019. Jedno volné pole pro podpis + doklad o koupi. Cena 800,- nejlépe osobní předání Brno

filip napsal(a):

Ahoj, prodám annual pass platnost do srpna 2019. Jedno volné pole pro podpis + doklad o koupi. Cena 800,- nejlépe osobní předání Brno

Ahoj, mám zájem. Jsem z Brna. Více sz

Hola amigos,

prodam  Annual pass s platnosti do cervna 2019. Cena 650 Kc

Hola amigos,

prodam  Annual pass s platnosti do cervna 2019. Cena 650 Kc

mal by som. zaujem.... 

Dobrý den, koupím Annual Pass s jedním volným polem s platností minimálně do 05/2019. Pokud máte někdo na prodej, kontaktujte mě prosím na e-mail: bara.polankova@seznam.cz

SPĚCHÁ, odlétáme za tři týdny.

Děkuji.

Prodám America the Beautiful Annual Pass. Platnost do 10/2019 a jedním podpisovým políčkem volným. Cena 800 Kč.

Mám Annual Pass (s jedním volným políčkem) platný do května 2020. Prodám za 930 CZK (nebo 40 USD). Osobní odběr Praha, případně poštou. V případě zájmu se ozvěte na drecker@seznam.cz

Prodám America the Beautiful Annual Pass. Platnost do 5/2020 a jedním podpisovým políčkem volným. Cena 900 Kč. email: fofonta@gmail.com

Mirko, ľudia tu vedia čítať, stačí to napísať raz :)

Dobry den/ahoj Filipe, mam zajem o Vas/Tvuj "America the Beautiful" pas. Do Brna prijedu 25.6. kolem poledne. Mohli bychom se prosim domluvit na predani toho dne? Jinak jsem ze Slovacka (okres Hodonin). Diky moc za odpoved, Antonie

filip napsal(a):

EDIT: Prodano, diky.

Ahojte,

Ak má niekto záujem predám za 30€  + poštovné. Platný do konca mája 2020.

Poprípade osobne odovzdám v Novom Meste nad Váhom resp. cez víkend Považská Bystrica ;)

+ ak by náhodou niekto stihol využiť a išiel okolo, darujem metro kartu NY platnú do soboty (7day pass)

img-20190610-111614.jpg
img-20190610-111618-1.jpg

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!