Ahoj, dneska jsem provedl platbu z Londýna do Pardubic Ryanairem, všechno jsem krásně vyplnil, zaplatil a v systému vidím, že mě čeká let do Pardubic. Jenže mi na email nepřišlo žádné potvrzení o platbě nebo tak něco, což mě malinko znervóňuje. Vzhledem k tomu, že s ryanairem letím poprvé tak nevím, jestli je toto jejich standardní postup. Poradíte prosím někdo? :) DÍKY MOC .

Ryanair nepřišlo potvzení

Založil ve fóru Co se nevešlo

6 reakcí

Ahoj, dneska jsem provedl platbu z Londýna do Pardubic Ryanairem, všechno jsem krásně vyplnil, zaplatil a v systému vidím, že mě čeká let do Pardubic. Jenže mi na email nepřišlo žádné potvrzení o platbě nebo tak něco, což mě malinko znervóňuje. Vzhledem k tomu, že s ryanairem letím poprvé tak nevím, jestli je toto jejich standardní postup. Poradíte prosím někdo? :) DÍKY MOC

0

Vyplnil jsi správný email bez překlepu? Jestli letenky vidíš v profilu, měly by být v pořádku a přijít na správný email, možná jsou ve spamu?

0 Citovat

Při kupovaní letenky se mi vyplnil email automaticky podle toho, přes který jsem se přihlašoval . A když koukám na email tak nikde nic nemám, ani ve spamu :D

0 Citovat

A když zkouším vytvořit novou letenku, tak ten email, co je zadán automaticky, je správný email, tak asi tam budu muset napsat...

0 Citovat

Pokud tu letenku vidíš v manage my booking, je to v pohodě a potvrzení vlastně ani nepotřebuješ. Ale napiš jim, klidně přes Facebook. Reagují dobře.

0 Citovat

pokud se dostaneš do manage my booking a vidíš tam letenku, můžeš tam znovu zadat email, kam znovu přepošlou itinerář.

Letenka v profilu sice teoreticky stačí, ale ten profil občas zlobí, rezervace se z tama můžou ztrácet (i když normálně dál platí, jen se odpojí od profilu a nutno znovu vyplnit kod letenky a email).

Takže mít potvrzení v mailu se prostě hodí. Nech si to znovu přeposlat, případně změnit email.

0 Citovat

Super díky, už jsem s nima psal a obratem to znovu poslali a tentokrát to došlo :)

0
6 reakcí