1. Fórum
  2. Co se nevešlo
  3. Krátký přestup v Guangzhou

Krátký přestup v Guangzhou

Napsal pomocnik13 2017-09-18T20:12:09+02:00 ve fóru Co se nevešlo
6 odpovědí

Zdravim, mám letět do Sydney s China Southern Airlines a je tam přestup v Guangzhou 2 hodiny. Mam strach, jestli je to dostatek casu? Ani ne tak pro me, ale aby stacili prelozit zavazadla. Co si o tom myslíte?

2 hodiny je absolútne luxusný čas, predávajú sa aj routingy s prestupom 40 minút.

Neviem čo chceš vlastne počuť - vešteckú guľu tu nikto nemáme a zavazadla sa ti môžu stratiť aj pri 12 hodinovom prestupe. Môže sa stať, že prvý let bude meškať 10 hodín ale druhý let bude meškať 12 hodín a stihneš to. :)) Môže sa stať čokoľvek, tak proste netreba stresovať, povinnosťou aerolinky je tam teba aj tvoju batožinu dostať, tak načo sa strachovať - o nič nejde - o tom je cestovanie ;)

Jen dotaz, jedná se přímý přestup (Amsterdam nebo Paříž - Guangzhou - Sydney) nebo je do toho zakomponován i vnitrostátní přelet?

Přímý přestup Paříž - Guangzhou - Sydney. No pro me je to dost zasadni. Budu tam mit sportovni vybaveni, kvuli cemu tam jedu

Pokud je to pro Tebe tak zásadní a pokud ještě můžeš, tak zvol delší přestup/jiný routing, pokud ne, tak je stejně zbytečný cokoliv už teď řešit a nezbývá než doufat, nicméně obecně jsou 2 hodiny ok všude.

ked si to uz kupil, je to asi jedno nie?

me teda skoro nikdy pri prestupu pod dve hodiny nestihli prendat zavazadlo. Az jsem si na to docela zvykl, ze se s nim nemusim sam tahat na hotel :D ........ vidim to tak 50/50 ;)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!