Ahojte, teraz som robil online Checkin u Wizzair na linku BUD-OTP. Ideme partia, kde je aj Chorvatka a jedine u nej mi vypisujeNon-EU: proceed to check-in for visa checkChorvati, Madari ani Rumuni nemaju ziadnu obojstrannu vizovu povinnost? Alebo mi nieco uslo??? .

Viza do Rumunska???

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

8 reakcí

Ahojte, teraz som robil online Checkin u Wizzair na linku BUD-OTP. Ideme partia, kde je aj Chorvatka a jedine u nej mi vypisuje

Non-EU: proceed to check-in for visa check

Chorvati, Madari ani Rumuni nemaju ziadnu obojstrannu vizovu povinnost? Alebo mi nieco uslo???


01.jpg

0

Však to môžeš byť povedzme z Afriky so schengen vízami v Maďarsku. Tie už v Rumunsku nepomôžu

0 Citovat

Chorvátka aj pochádza z Chorvátska, a keď sme cestovali do Srbska, ktoré nie je ani v EU, ani v Schengene, tak nic takeho nepozadovali....

Proste mi to hlava neberie

0 Citovat

Už som to pochopili, asi tam majú bordel a nejaký čudný zoznam krajín v systéme. Alebo pri checkine nepreskocilo políčko Croatia na Costa Rica? :)

0 Citovat

No asi to bude fakt nějaký bug. Anebo ta Kostarika :) Vždyť Chorvatsko, Rumunsko i Maďarsko jsou v EU.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Už som to pochopili, asi tam majú bordel a nejaký čudný zoznam krajín v systéme. Alebo pri checkine nepreskocilo políčko Croatia na Costa Rica? :)

Nastastie nie, narodnost je HR. Len aby naozaj nepozadovali tie viza.... :(

0 Citovat

ono asi bug, lebo na jednej strane to chapem, vsak niekde musia skontrolovat ci mozes vstupit do cielovej krajiny. Ak mas EU pas/obciansky, je to jasne. Ale ked mas boarding pass vytlaceny, tak to musia skontrolovat pracovnici checkinu - policajtovi na imigracke to uz je jedno, ten je tam hlavne od toho, aby checkol, ci nahodou cudzinec nepresvihol maximalnu dobu pobyt, alebo nie je lenivy imigrant, ktory kradne pracu :D

0 Citovat

Pokud je národnost HR, tak opravdu víza požadovat nebudou, po EU se můžeš pohybovat jak chceš a kam chceš, ať jsi Chorvat nebo Slovák, to je přece fuk.

0 Citovat

Dam echo ako to dopadne. Prinajhorsom ju nechame v BUD....

0
8 reakcí