Poprvé jsem rezervoval hotel přes thomascook.de (součást neckermannreisen) a očekával jsem, že se nevyskytne žádný problém. Ale napsali mi, že jejich systém zjistil, že moje údaje mojí karty nejsou správné a že pokud chci zaplatit kartou, tak je musím kontaktovat telefonicky. V opačném případě musím platit převodem na účet.Včera jsem se jim snažil dovolat na 2 různá čísla, na obou jsem čekal 20 minut ve frontě a stejně to nikdo nezvedl. Napsal jsem jim e-mail, že se jim nedá dovolat, zatím bez odpovědi.Máte někdo s thomascook (podobné) zkušenosti? .

Thomascook.de - zkušenosti

Založil ve fóru Cestujlevne.com

5 reakcí

Poprvé jsem rezervoval hotel přes thomascook.de (součást neckermannreisen) a očekával jsem, že se nevyskytne žádný problém. Ale napsali mi, že jejich systém zjistil, že moje údaje mojí karty nejsou správné a že pokud chci zaplatit kartou, tak je musím kontaktovat telefonicky. V opačném případě musím platit převodem na účet.


Včera jsem se jim snažil dovolat na 2 různá čísla, na obou jsem čekal 20 minut ve frontě a stejně to nikdo nezvedl. Napsal jsem jim e-mail, že se jim nedá dovolat, zatím bez odpovědi.


Máte někdo s thomascook (podobné) zkušenosti?
0

TC som využil dvakrát (objednané cez neckermann.de so zľavou na hotely 20 eur, čo vtedy bežala). Jedenkrát platba kartou, druhýkrát som platil z účtu. Oboje bez problémov. Ak chceš platiť kartou cez ich callcentrum, tak skús volať hneď ráno o 8,00 alebo večer pred 22,00 kedy končia, vtedy je podľa mňa najväčšia šanca, že nebudeš dlho visieť na telefóne.

0 Citovat

Miro Krajčír napsal(a):

TC som využil dvakrát (objednané cez neckermann.de so zľavou na hotely 20 eur, čo vtedy bežala). Jedenkrát platba kartou, druhýkrát som platil z účtu. Oboje bez problémov. Ak chceš platiť kartou cez ich callcentrum, tak skús volať hneď ráno o 8,00 alebo večer pred 22,00 kedy končia, vtedy je podľa mňa najväčšia šanca, že nebudeš dlho visieť na telefóne.


Díky, zkusím dnes před 22h.
0 Citovat

Mnohokrát jsem objednávala hotel i kompletní cestu přes TC a vždy perfektní. dokonce při změně mi sami volali i ve 22.00 hod. Když jim napíšeš mail, určitě se Ti druhý den ozvou a nebo využij časů, jak radí Miro. Většinou jsem platila z účtu, ale i kartou (u blízkého termínu). Pokud je termín pozdější, TC zásadně nebere celou úhradu ihned, jen zálohu 10 % a zbytek 14 dnů před cestou. Je-li to u Tebe možné, zaplať z účtu převodem.

0 Citovat

Jen pro tazatele upřesnění, Neckermann Reisen je součástí koncernu Thomas Cook AG, tedy obráceně. Jinak souhlas, zákaznická podpora funguje, nikam bych nevolal, oni se ozvou i na e-mail. Jednou jsem volal do Německa kvůli platbě kartou a naopak to nechtěli přes telefon řešit z důvodu bezpečnosti.

0 Citovat

dekuju za odpovedi.

0
5 reakcí