Odháčkování

Napsal Anežka Hodinová - Spurná 2018-03-06T09:07:13+01:00 ve fóru Co se nevešlo

Určitě se Vám již stalo, že vysněná destinace při návštěvě neodpovídala představám, nevyšlo počasí, byli jste okradeni, moře bylo špinavé, jídlo nechutné, město bylo turistické ghetto plné heloumyfriendů ozbrojených selfie tyčkami.

Zažíváte pocit zklamní a říkáte si "tak sem už nikdy" Ale k tomu není důvod., dá se to řešit. Pro tyto případy nabízím odborné odháčkování.

Nestyďte se, svěřte se. 

Padrino ještě by jsi měl pod tímhle nickem hodit příspěvek k bookingu :)

Umírám zvědavostí :D

Ahoj Padrino, moje představa odháčkování je jasná. Jaká je ta tvoje?

A poskytujete I slevy pro důchodce a postižené?

Vcera se guru paja ptal, jak se zmeni nick, tak nevim. Padrino jako zkuseny menic nicku by se na takto banalni vec neptal podle me. Treba to guru paja mysli vazne :-D. 

padrino měl všechny svoje nicky zaregistrovaný před změnama co tu proběhly

A platí nabídka i pro rodinné příslušníky?

tchýně nebrat

eremi napsal(a):

tchýně nebrat

Cože? Pche, takovou diskriminaci tady zavádět... Všichni nejsou jen dvacetileté štíhlé blondýnky ;-)

Ok tchýně lifrovat kopeckemu :)

Až na to, že já nedělám odháčkování :-D

Se naučíš, kdyžtak Jára je pořád ve vazbě na Filipínách :)))

Tam určitě pochytí nějaké nové triky... :-)

eremi napsal(a):

Se naučíš, kdyžtak Jára je pořád ve vazbě na Filipínách :)))

Nabízí se otázka, jestli tam Járu už odháčkovali?

Ale podle toho co jsem o něm četl bych spíš očekával, že Jára odháčkuje všechny v lochu včetně bachařů. 

Asi jsem se nevyjádřil příliš jasně. Nehledejte za tím nic sexuálního jako u Jardy Dobeše.

Na to nemám kapacity ani schopnosti.

Já měl na mysli spíše psychologický koučing, kde se svěříte se svým traumatem a já Vám pomohu chemickými stimulanty.

Při další návštěvě destinace to bude stát stejně za prd, ale Vám už to bude tak nějak jedno.

Psychologický koučink pomocí chemických stimulantů? Tady mi něco smrdí. Asi tak jako 9 kilo moučných červů u Terezy v kufru, co jí našli v Afgánistánu.

Nekrmte trolla!

Každej ví, že je to padrino a legrace, takže v klidu...

Do 15/3 zaváděcí ceny

Bych potřeboval odháčkovat autory v tématu Slevy na booking... 

David Eiselt napsal(a):

Bych potřeboval odháčkovat autory v tématu Slevy na booking... 

A nemuzes je proste postaru zablokovat? :-)

Vyloženě spamery mažu, ale touha po dvou $ je silnější :D Booking musí být pěkně ohroženej, když má tohle zapotřebí.

Já myslím, že bookingu se to bohatě vyplatí, když už to běží tak dlouho. Ohrožení vyschnutím pytlíku jsou spíš ti ubožáci, co mají potřebu tam srát odkazy pod x různými nicky 10x denně.

David, a co tak zmenit tie linky u spamerov za svoje? Nikdy nevies ci z toho nieco nekapne. To by bola idealna pomsta :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!