Ahoj všem, byl jste někdo v posledních dnech, nebo se stále nacházíte na Fuerteventuře? Chci vypadnout z tohohle blázince a potřebuju kvůli online škole Evropu, aby nebyl časový posun. Jen mě zajímá, jak to tam teď celkově vypadá a jestli je dobrej nápad se tam teď vydat? Díky moc :)  .

Fuerteventura v době covidové

Založila ve fóru Cestujlevne.com

Mikir, kdyby chtěl, si na ty Kanáry mohl zaletět, třeba za ošetřením zubů, Irové to potom začali ocuravat, jako obecně každý národ na světě, takže dnes zubaři už jen platba předem, každopádně si nezaslouží, aby ho někdo oslovoval jako "!". Jsem Ostravák, to slovo spontánně použiju i 20x za den, ale na fóru bych si nikoho takto oslovit netroufl, tady zcela souhlasím s názorem Kačky O, i Krakonoše.

Co se WiFi obecně týká, teorii nikdo znát nemusí, když na Kanáry jedu na hotel a WiFi je priorita, přečtu si stovky recenzi na bookingu, a WiFi buď funguje, hapruje, nebo nefunguje vůbec. A pokud chci mít jistotu (nebo na Kanárech kocuju jen v autě), vybavím se už v Česku predplacenkou (osobně datový paušál nemám), kde za 200kc mám 4GB, otázka, jestli tento objem dat tazatelce bude stačit, případně místní datová SIM.

 

0 Citovat

eremi k wifi  uz neni treba moc psat, myslim ,ze mirjur ti to vysvetlil jasne jak jsem to myslel , Aparthotel Esquinzo je pod svahem, nahore je dllouha estakada, kolem pisecne duny priroda ,,oni to vedi, snazili se to i vylepsit , ale asi technicka financni narocnost na zesileni signalu  ,ubytko si vybiram  a  wifi sice chci mit ,ale nepotrebuju zadny home office  ,tak zase na tom tak nebaziruju ,ale tazatelka ten home office chtela, tak jsem na to jen upozornil ,ze tam je sice super misto z jednim z nejpeknejsich koupani na FUE , dobre ubytovani i  jidlo a pomer cena -vykon, ale asi to chce to co pise Miguelas i kdyz si nejsem uplne jisty ze to pomuze ,kdyz tam i  signal mobilu hapruje ,ale spis dole na plazi  v ubytku je 

Jinak se do nikoho smesne nenavazim ,na zaver jsem snad napsal ze kdo chce  all inclusive a 4 hvezdy jeho vec  a s covidem jsi taky nepochopil, co bylo nekdy na zacatku covidu na Kanarech jak zavreli cely velky hotel a nepustili nikoho ven a trvalo dost dlouho ,nez pustili alespon ty co tam prijeli vecer a byla velice mala pravdepobnost ,ze by to od nakazeneho mohli chytnout  ,,no a ten rozdil kdyz budes nekde v soukromem apartmanu, nebo v mamutim hotelu snad je jasny 

A ja jsem nekde psal o letence z Prahy ? Test tak jak tak musi byt  ,tak jde snad najit neco jineho nez Smartwings a Prahu 

Miguelasi ano mas pravdu mam ty hlasky o tom, jak to Irove obchazeji  zubarem, premyslel jsem ze to pouziju na cestu do CR ale zatim stejne pockam dokud nebude let Dublin -Praha  a nejak se to zmirni  ty restrikce   a ja bych se treba na Kanary odsud dostal za par euro ,ale  jeste bych sem musel dostat zenu z CR ,takze to nechame na  pozdeji 

Jinak koukam by sla La Palma kdyz je v zelene 1 Stejne jako La Gomera nebo El Hierro ,ovsem to by chtelo let na Tenerife 

 

 

0 Citovat

to jste měli říct, že tady bude takový intelektuální večírek :D

0 Citovat

Já bych se také ráda přidala, o večírky je teď nouze.

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

to jste měli říct, že tady bude takový intelektuální večírek :D

+1

Dokud budete Mikire prizivovat tim, ze na jeho prispevky budete reagovat, tak se tady toho nesvaru nikdy nezbavime.. :)

0