Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

eremi napsal(a):

S tím fórem jste celkem pohli, dost se to zlepšilo, v podstatě když jednodušše převezmete všechny funkce z původního, tak by to mohlo být funkční - viz zmiňované smazat odpověď - tohle rozhodně přidat. A dejte už do háje ty hloupý "like" srdíčka, Vždyť vidíte, že na to nikdo nekliká a to je to nový, kdy ještě lidi mají radost z podobných ptákovin :)
Daleko víc bych ocenil výběr smajlíků a dalších piktogramů, který byly v původním foru.

Dal jsem ti lajk :-)

0 Citovat

@eremi: Jsem z tvé odpovědi skoro nervózní, pomalu jsem tady zapomněl, jak reagovat i na pozitivní feedback :D
@eremi @mirjur: Lajky ještě testujeme, tak nám dejte pár dní. Když nám na ně tady budete dál prdět, půjdou pryč. Myšlenka posunout to k +1 / -1 je zajímavá, díky za ni. Možná by byla cesta zobrazit volbu jen na hover a hodnocení ukázat jen pokud nějaké existuje. Uvidíme, co se osvědčí, do podobných nápadů nejsme zamilovaní, jsme na ně jen zvědaví :)

0 Citovat

Ve výpise diskusí se objevuje štítek Nová odpověď, i když jsem diskusi nikdy nečetl. Dále jsem položil otázku a ihned se zobrazuje štítek Nová odpověď. Tohle by chtělo ještě poštelovat.

0 Citovat

@leos literak: tak to jsi mě opravdu potěšil :)
@ondra machart: a co ty smajlíky? :)

0 Citovat
eremi napsal(a):

@leos literak: tak to jsi mě opravdu potěšil :)
@ondra machart: a co ty smajlíky? :)

Jsou na seznamu, neboj, nevynecháme žádnou položku :)

0 Citovat

Trasa na mapě u akce Berlín-La Palma končí v Madridu. Předpokládám, že se to taky ještě bude ladit... :-)

0 Citovat
mirjur napsal(a):

Trasa na mapě u akce Berlín-La Palma končí v Madridu. Předpokládám, že se to taky ještě bude ladit... :-)

Zrovna jsme se nad tím plácli do čela :D Ale to je dané tím, že v tuhle chvíli tam zobrazujeme destinaci jako stát. Pokusíme se vylepšit lepším nasměrováním trasy, akorát bude ještě chvilku trvat, než dáme dohromady přímo průvodce pro např. Kanáry (takže tam třeba budou na mapě Kanáry, ale průvodce jako celé Španělsko).

0 Citovat

Pri akcii v komentároch je táto hláška: "Žádná otázka není hloupá ani špatná." Áno je, a býva ich tu dosť :D Nechcete tam radšej pridať "Nejčastější dotazy" a ak to človek nenájde tam, tak nech sa pýta? Snáď aspoň trochu to zníži množstvo hlúpych otázok :)

1 Citovat
Andrea358 napsal(a):

Pri akcii v komentároch je táto hláška: "Žádná otázka není hloupá ani špatná." Áno je, a býva ich tu dosť :D Nechcete tam radšej pridať "Nejčastější dotazy" a ak to človek nenájde tam, tak nech sa pýta? Snáď aspoň trochu to zníži množstvo hlúpych otázok :)

Jen co dáme dohromady ten seznam otázek, tak to tam přidáme :)

1 Citovat

A já bych zase netvrdil, že se srdíčka nepoužívají :-) https://www.cestujlevne.com/diskuze/8-ostatni/5422-nove-cestujlevne-com-vase-pripominky-k-diskuzi?order=best
Kolik témat s balastem tu máme? Hodně. Občas je jednoduché si vyfiltrovat jen ty užitečné, které „by měly„ být k odpovědi na otázku tématu.

1 Citovat

Jsou někde ještě soukromé zprávy ze starého fóra?

0 Citovat
Qlk napsal(a):

Jsou někde ještě soukromé zprávy ze starého fóra?

Jsou v databázi, jen je musíme doplnit na web, pracujeme na tom

0 Citovat

Rubrika Co ještě vědět
visum :ano -ne , poslední známá cena/
visum na letišti ano -ne /případně jaká letiště/
evisum např Vietnam,Indie
+odkaz na ambasádu kde vystavují visum
/možná informace i pro pro občany SR/
Občané non EU zemí si musí sami ověřit jestli potřebují visa

1 Citovat

@petrcb kam bys přesně tuto rubriku chtěl zařadit? Víza máme pod každým státem v Praktických tipech, např. Vietnam https://www.cestujlevne.com/pruvodce/vietnam#prakticke-tipy

0 Citovat
Ondra Machart napsal(a):

Jsou v databázi, jen je musíme doplnit na web, pracujeme na tom

Kdy to tak asi bude? Něco tam mám, co potřebuju...

0 Citovat

Napsal bych to k: Co by jste ještě hodí vědět -/zavazadla atd/
Na estu do USA nebo Kanady upozorňuje pokaždé hned v úvodním článku.
Protože ,lidi napřed koupí letenku a pak možná i přemýšlejí o vízech.Někoho může překvapit cena víz.
Průvodce je pro lidi moc klikání a hledání
např Laos -visa na letišti pod průvodcem nenajdeš

0 Citovat

Oprava: Co se ještě hodí vědět

0 Citovat
mirjur napsal(a):

Trasa na mapě u akce Berlín-La Palma končí v Madridu. Předpokládám, že se to taky ještě bude ladit... :-)

Za tohle se taky přimlouvám. Ideál by pro mě byl, aby např. trasu Praha-Oslo-New York spojovaly přímo linie vedoucí přímo skrz tato města, a to včetně toho mezipřistání.

0 Citovat

Mě se nelíbí v profilu textace zemí. Lepší je napsat, které země jsem navštívil, než které jsem procestoval. To bych musel smazat všechny země včetně Česka.

1 Citovat

K tym krajinam mam tiez poznamku - ked vyplnam profil, tak je tam "Kam se chystáš podívat?" a potom na profile "CHCI NAVŠTÍVIT" a pre mna osobne je to dost velky rozdiel :D Chystam sa tento rok do Bulharska a na Siciliu (to vlastne ani nie je vo vybere lebo je spolu s IT), ale navstivit chcem skoro celu Juznu Ameriku, Novy Zeland, Izrael, Jordansko....no pokracovala by som :D Tak ako je to presne myslene? :)

1 Citovat

@Leoš Literák @Andrea358: Obě změny buodu za chvilku hotové :)

0 Citovat

Mohla by být zábavné mít možnost porovnat seznam zemí s cizím profilem - najít rozdíly (řádek 500 v excelu). Btw rozlišujete pohlaví? Viděl jsem texty v mužském rodě u Andrey.

0 Citovat
Andrea358 napsal(a):

K tym krajinam mam tiez poznamku - ked vyplnam profil, tak je tam "Kam se chystáš podívat?" a potom na profile "CHCI NAVŠTÍVIT" a pre mna osobne je to dost velky rozdiel :D Chystam sa tento rok do Bulharska a na Siciliu (to vlastne ani nie je vo vybere lebo je spolu s IT), ale navstivit chcem skoro celu Juznu Ameriku, Novy Zeland, Izrael, Jordansko....no pokracovala by som :D Tak ako je to presne myslene? :)

Mně by se líbily dvě skupiny zemí:
a. země, kam se aktuálně chystám
b. země, které chci v budoucnu navštívit (např. světlejší zelenou)

EDIT: Hlásím, že už vidím tlačítko UPRAVIT, ale ještě si nenačte text příspěvku. Příjemná změna.

0 Citovat

když jsem na mobilu, tak když se příhlásím, dám menu a kliknu na forum, tak mě to nepustí dále ( ostatní mi jde spustit přes menu, jen ne forum ), takže jen sescrolluju dolu, jak je co je aktuální ve fóře a to se už dále dostanu do fora. Jen mě zaráží, že na mobilu se mi vedle nepřečtených témat zoobrazuje červená tečka ale na pc ne, Chyba ?

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Mohla by být zábavné mít možnost porovnat seznam zemí s cizím profilem - najít rozdíly (řádek 500 v excelu). Btw rozlišujete pohlaví? Viděl jsem texty v mužském rodě u Andrey.

Taky se přimlouvám za rozlišování pohlaví ve statických textech... dokud to nepůjde podle profilu, tak bych používal závorky nebo lomítka - "projel(a)" "ženy/muži".

0