Pin it! Hledáme autory / fotografy, kteří s námi budou sdílet vlastní fotky a pomohou tak rozšířit kvalitu tohoto portálu. Je naprosto jedno z jakého místa, města, vesnice či bodu máte fotky. Cestování je o poznání světa, nikoliv hlavních turistických tras. Napište destinaci kterou chcete obohatit o Vaše fotky a já Vám přidám správce jak rychle to jen půjde  .

Pinterest.com - i tvoje fotky pomohou!

Založil ve fóru Cestujlevne.com

7 reakcí

Pin it! Hledáme autory / fotografy, kteří s námi budou sdílet vlastní fotky a pomohou tak rozšířit kvalitu tohoto portálu. Je naprosto jedno z jakého místa, města, vesnice či bodu máte fotky. Cestování je o poznání světa, nikoliv hlavních turistických tras.

Napište destinaci kterou chcete obohatit o Vaše fotky a já Vám přidám správce jak rychle to jen půjde smiley

0

Dobrý den, v případě Vašeho zájmu můžu dodat fotografie i s popisky z Říma, Skotska (zejména Edinburgh a Glasgow), New Yorku, Verony, pár míst ve Švýcarsku, za dva měsíce také Norsko a Paříž, až je nafotím.. smiley Na Pinterestu registrovaná jsem, případně Vám mohu fotku doručit jinak smiley

0 Citovat

Vyjmenovaná města přidána smiley S tím Švýcarskem bych potřeboval konkrétní názvy destinací / oblastí, abych vytvořil album.

Na Norsko se velmi těším smiley a děkuji!

0 Citovat

Děkuju moc, během víkendu tam všechny fotky nahraju! smiley
Ve Švýcarsku můžu: Bern, Luzern, Ženevu a areál CERNu, na pobřeží Ženevského jezera městečka Vevey, Montreux, hrad Chillon,dále pak jsem koukala na ostatní Boardy a ještě mám fotografie z Lago di Garda.
Dále pak ještě můžu nabídnout Kehlsteinhaus a přilehlé jezero Königsee a několik fotografií z Ottawy smiley

0 Citovat

Ahoj,
můžu nabídnout fotky z Řecka: Soluň, Volos, Meteora, Olymp, Ohrid v Makedonii, Budapešť, Vídeň, Slovinsko: Lublaň, Maribor, Ptuj, pobřeží (Izola, Koper, Piran), jezera Bled a Bohinj, Postojnské jeskyně, pár fotek z Francie: Paříž, Lyon, Vienne, Monako, Itálie: Benátky, Verona, Lago di Garda, Florencie, San Gimignano, Siena, Pienza, Řím + Vatikán, Pisa, Lucca, Miláno, Londýn, Barcelona a Gran Canaria (celý ostrov) smiley

0 Citovat

Část destinací přidána, zbytek dodělám večer smiley díky.

0 Citovat

super, jen taková poznámečka k popisu boardu - Ohrid není v Řecku, ale v Makedonii a tím myslím ve státě Republika Makedonie, nikoli řecký region Makedonie, tak jen aby třeba někdo nejel do jiný země.. smiley

0 Citovat

smiley opraveno

0
7 reakcí