Vaše podněty, připomínky či pochvaly k mobilní aplikaci Cestujlevne.com na platformě Android. .

Mobilní aplikace Cestujlevne - Android

Založil ve fóru Cestujlevne.com

13 reakcí

Vaše podněty, připomínky či pochvaly k mobilní aplikaci Cestujlevne.com na platformě Android.

0

Stahnul jsem to z Google Play do sveho Nexus 7 dnes vecer, nemel jsem jeste moc casu si s tim pohrat - ale na prvni nahled opravdu chvalim, bude se to hodit smiley Az na neco podnetneho prijdu (pokud vubec), samozrejme to zde napisu.
P.S. Nemuzu bohuzel ohodnotit na Goodle Play, pro recenzi Google nuti zaregistrovat se do Google+, uz prudi jako "Fakebook" smiley

0 Citovat

Uvítal bych možnost použít moje přihlašovací údaje z fóra a ne přes FB smiley

0 Citovat

Zkusím to probrat s programátory.

0 Citovat

Ještě dotaz k aplikaci - dalo by se nějak udělat, aby šlo nastavit nějak rozmezí pro načítání dat? Aby to prostě nestahovalo zadaná data do nekonečna (do zaplnění paměti), případně aby se stará nějak odmazávala (buď automaticky dle nastavení nebo třeba i ručně).

0 Citovat

Je tam limit na 100 příspěvků, pokud mluvíme oba o tom samém smiley

0 Citovat

Aha, nejak jsem to asi prehlednul - 100 prispevku je fajn smiley Ty nad 100 se od nejstarsich umazavaji?

0 Citovat

Ahoj, jak to vypadá s aplikací pro iPhone?:) Díky za info

0 Citovat

Čekám na info od vývojářů...

0 Citovat

Ahoj,
máš už nějaké nové info k aplikaci pro iPhone?? Myslím si, že na to čeká poměrně dost lidí a už se na tom dělá dost dlouho...

Díky

0 Citovat

Dnes jsem delal poradek v tabletu a to mi pripomelo muj dotaz z drivejska - bude moznost prihlasit se do aplikace jinak, nez pres fb? Myslim tak, jako se hlasim tady smiley
Ale jinak je app samozrejme dobra a funguje skvele, takze jen tak dal i v roce 2014 smiley

0 Citovat

Plánů je mnoho, určitě i nějaký centrální login.. Uvidíme co rok 2014 přinese smiley

0 Citovat

Ahoj, nechystáte i aplikaci pro Windows Phone? smiley

0 Citovat

V plánu je smiley

0
13 reakcí