Ahoj, nevíte někdo, jak se nejlevněji dostat do Malagy?  .

Letenky Malaga

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Ahoj,
nevíte někdo, jak se nejlevněji dostat do Malagy? smiley nejlépe září nebo říjen smiley

0

Ryanair.com - z Bratislavy či Norimberku.

0 Citovat

Super, díky moc smiley já právě našel jenom Vueling z Mnichova, ale je to poměrně špatný čas a na Vueling jsem neslyšel moc chvály.

0 Citovat

No ja bych se nebal, Vueling lita codeshary s IB, takze bych ocekaval neco podobnyho jako Ryan.. Nevim za kolik mas ten Vueling, ale treba ta Blava je tam za 2100czk (rijen), to mi pride docela dobry smiley

0 Citovat

trochu offtopic, ale wizz zlevnil včechny OW lety v roce 2019 z Vídně do Malagy na 9,99 EUR s WDC (19,99 bez)


btw. dá se nakombinovat z5 z Madridu  za 19,99 EUR (29,99 bez WDC)


já vím žádnej šlágr, ale jarní "jamon serrano" je taky fajn ;)

0 Citovat

Tak to mě si třeba potěšil

0 Citovat

já na wizzairu nevidím žádné letenky z vídně do Malgay, háže mi to že nejsou žádné lety .. dívám se na velikonoce 2019 ..

0 Citovat

Uz to trochu proridlo, ale unor cely a brezen bez dvou terminu taky vse 9,99 bez WDC

0 Citovat

nivnicanka1 napsal(a):

já na wizzairu nevidím žádné letenky z vídně do Malgay, háže mi to že nejsou žádné lety .. dívám se na velikonoce 2019 ..


A ine trasy na Velikonoce vidis? Nie? Tak skus porozmyslat, cim to asi tak moze byt.
0 Citovat

ani velka noc 2020 ... @norbic, taketo typy si mozes strcit za klobuk :D

@nivnicanka - zatial su ceny a lety len do konca marca 2019

0 Citovat

tonic napsal(a):

ani velka noc 2020 ... @norbic, taketo typy si mozes strcit za klobuk :D

@nivnicanka - zatial su ceny a lety len do konca marca 2019


Díky, nenapadlo mě to. Musím počkat :)
0 Citovat

treba to sledovat, napr. take Kutaisi, alebo Lisabon z Viedne s Wizz uz sa da zakupit az do konca juna 2019

a ano, uz som zakupil :D

0 Citovat

Andrea napsal(a):


A ine trasy na Velikonoce vidis? Nie? Tak skus porozmyslat, cim to asi tak moze byt.

Představ si, že na jiné trasy jsem se nedívala, hold mě nenapadlo, že lety jsou vypsané jen do konce března. Ale, když neumíš odpovědět k věci, neodpovídej radši vůbec, dík.

0 Citovat

tonic napsal(a):

ani velka noc 2020 ... @norbic, taketo typy si mozes strcit za klobuk :D


Uz mlcim :D

0 Citovat

A jeste na dneska wizz - 20% na lety z Vidne, take ne 9,99 ale 9,59 EUR

@Tonic, to uz je lepsi deal, ne ???

0 Citovat

to musi Michal posudit ... 40 centov je 10CZK.. to ked je akcia tak za 2 letenky usetrene su skor 4 Braniky

0 Citovat

Určitě potěší koupit ty letenky dneska než včera. To už máš jeden r/t s flixbusem :-D

0 Citovat

a este keby tie lety meskali 3h 2minuty z technickcy dovodov..to by bolo zuzo dobrodruzo :D

0 Citovat

A náhradní let byl přebookovaný :-D

0 Citovat

norbic napsal(a):

Uz to trochu proridlo, ale unor cely a brezen bez dvou terminu taky vse 9,99 bez WDC


JJ ten poslední březnový jsem vyluxoval já :)

Už jen počkat na nějáký pětieurový špek od V7 a doladit přípoj domů :)

0 Citovat

jakob napsal(a):


JJ ten poslední březnový jsem vyluxoval já :)

Už jen počkat na nějáký pětieurový špek od V7 a doladit přípoj domů :)

já vzal 30.3.2019 tam a z5 z Madridu 2.4.2019, celkem za 29,98 EUR
0 Citovat

Andrea napsal(a):


A ine trasy na Velikonoce vidis? Nie? Tak skus porozmyslat, cim to asi tak moze byt.


ja iné trasy na velku noc 2019 na wizz vidím, napr VIE-MXP (sorry za offtopic :) )

0 Citovat

norbic napsal(a):

já vzal 30.3.2019 tam a z5 z Madridu 2.4.2019, celkem za 29,98 EUR


No mě to lákalo už u tvojeho prvního( dnešního ) postu, ale nenašel jsem spojení do Madridu bez přestupu ( teda letecké ). S busem by mě bejby nakopala do koulí. 

Nakonec to na cestu zpět vidím buď přes Bilbao zpět do VIE, přes Tolouse do PRG a nebo přímo do Krakova s FR


Edit: Iberia za cca 800kč,- my fault

0 Citovat

to by som radsej sa popozeral po nejakom AVE :) radsej 300-vkou vo vlaku ako 800kou v lietadle 

0 Citovat

tonic napsal(a):

to by som radsej sa popozeral po nejakom AVE :) radsej 300-vkou vo vlaku ako 800kou v lietadle 


jj, ale koukam ty ceny v porovnání s Itálií :( 

Zlatý Italo a Neapol Milán za 19,9

0