Ahoj, shanim na prelom srpna a zari letenku na tri tydny na Bali a zatim nejlepsi, co se mi podarilo najit, bylo tohle: http://tinyurl.com/mhp3ox5 (OK616, SQ323 a SQ5551) a zpatky 7.9.2013 19:10 (SQ5550, SQ324 a OK619). Jen nevim jestli staci 2,5 hodiny na prestup v Amstru a 2 hodiny v Singapuru. Takze bych Vas chtel poprosit, jestli byste mi nemohl nekdo dat nejaky cenny rady  .

Praha - Denpasar (Bali)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj, shanim na prelom srpna a zari letenku na tri tydny na Bali a zatim nejlepsi, co se mi podarilo najit, bylo tohle: http://tinyurl.com/mhp3ox5 (OK616, SQ323 a SQ5551) a zpatky 7.9.2013 19:10 (SQ5550, SQ324 a OK619). Jen nevim jestli staci 2,5 hodiny na prestup v Amstru a 2 hodiny v Singapuru. Takze bych Vas chtel poprosit, jestli byste mi nemohl nekdo dat nejaky cenny rady smiley

0

Ahoj, přestupy jsou naprosto dostačující, nebude s tím žádný problém, naopak, budeš se nudit na letišti smiley

Je-li pro tebe odlet z Prahy prioritní, lepší cenovku nenajdem. Šlo by něco prokombinovat a nějakou tisícovku ušetřit, ale záleží jak moc jsi dobrodružné povahy smiley

Rýsuje se něco takového:
Praha - Milán
Milán - Jakarta
Jakarta - Denpasar - Jakarta
Jakarta- Mnichov
Mnichov Praha
Takže 3x rezervace letenek

0 Citovat

Případně pokud se ti nechce létat po Evropě, třeba kvůli kufrům, tak to půjde i pomocí busů smiley

0 Citovat

Prvej k teme smiley Korean Air za 650e z Prahy do Jakarty(ten je konkretne 26.8, return 19.9)Lety medzi Jakartou a Bali cez Air Asia stoja par korun. Teraz trochu mimo - zhanam nieco podobne na termin 27.8 az 17.9 (len orientacne, plus minus par dni), len by mi viacej vyhovovalo letiet z Viedne.Myslite ze sa este objavia nejake lepsie akcie?

0 Citovat

650e = cca 16500 a ty letenky z Jakarty na Bali se vsim vsudy vyjdou tak na 100e klidne takze se to feinale vyplati asi o tisicovku + nervy navrch, takze asi zustavam u primeho letu smiley

0 Citovat

Pokud tam bude prostě ten konec srpna tak to moc nejde. A vzhledem k tomu, že tu hraje celkem vysokou důležitost právě klid na duši, tak nemá smysl vymýšlet nějaký vylomeniny smiley

Koniwo: jak jsi na tom ty s přípoji? Co jsem včera koukal, tak Milán - Jakarta - Mnichov (respektive Budpaešť a možná i Vídeň) šel kolem 15 tisíc.

0 Citovat

Ahoj, také sháním letenku na Bali, případně by dostačovala do Jakarty. Odlet druhá polovina července a návrat do 10.srpna. V neděli jsem konečně narazil na Turkish Airlines do Jakarty za 635EUR, bohužel zaváhal jsem, v pondělí byla ta cena už uplně jiná. Nemáte nějaký tip? Díky!

0
6 reakcí