Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dalo se najít i zpáteční - třeba 23.03. tam a 04.04. zpět
Před 10 min se ale zrovna tahle kombinace vyprodala...

Všechny nejlevnější kombinace se dají snadno najít tady:
http://azair.me/1P2xUPD

0 Citovat

Akce stále platí, zakoupeno Praha - Marseille 20.-30.6. pro dvě osoby celkem za 3,88 EUR smiley

0 Citovat

Díky za tip, koupila jsem letenku do Toulouse na pár dní na konec srpna smiley Ještě jsou na 5-8 dnů na různé srpnové termíny, kdyby někdo hledal.

0 Citovat

Neni (nebyl) to vyprodej àla Megabus? Prvnich par sedacek za euro a pak postupne zdrazeni?

0 Citovat

Ahojte,
mám členstvo u Volotea a kamarát ma poprosil o kúpu leteniek za 1€. Neviete či je OK nakúpiť letenky (pre mňa, jeho atď.) a potom by som ja neletela? Pri cene leteniek 1€ sa to samozrejme veľmi oplatí aj keby som neletela, ale neviem či to splňuje ich podmienky. Ďakujem za odpoveď smiley

0 Citovat

Je to ok smiley

0 Citovat

Ještě pořád možné kombinace za 1,94 eura při routingu PRG-TLS, BOD-PRG (2 místa za 3,88 €) smiley Jen připomínám, že za registraci získáváte 10 € kreditu, letenky máte tedy zdarma!

0 Citovat

Máte někdo zkušenosti s měřením zavazadel? Mám batoh, který je hluboký 26 cm. Zmačknout do klece ho není problém, ale když ho vezmou a roztáhnou, tak neprojdu. Jka je to s Voloteou? Maj klece nebo ne? Měřej ručně nebo ne?
Jde mi o Praha - Benátky.

Díky za odpověď smiley

0 Citovat

To zní velmi dobře. Asi to zkusím risknout a případně na ně budu vřískat smiley .. jako pamatuju, že mi kdysi známá říkala, že místo klece dorazil frajer s metrem a najednou měli přes smiley ... nerad bych se rozčiloval před dovolenou a dělal scény smiley

0 Citovat

Přesně jak píše dryadka výše – pokud zavazadlo zmáčkneš, není žádný problém smiley

0 Citovat

Čau,
mám dotaz. Dneska mi přišel znovu mail s booking confirmation od Volotea (první jsem dostal hned po koupi 8.9.), tak jsem si říkal, že nějakej omyl, že to poslali znovu (letíme PRG-VCE-PRG původně 17.12 - 20.12.), nicméně když jsem se na to teď pořádně podíval, tak jsem zjistil, že mi nejen bez vysvětlení, ale jakéhokoliv upozornění (confirmation vypadá úplně stejně jako původní, dokonce s tím, že už mám i přidělena sedadla atd.) změnili termín na 20.12 - 24.12. Lítám hodně, ale s tímhle jsem se ještě nesetkal, to mi už přijde mimo, přebookování na zcela jiný termíny než původně. Máte s tím někdo zkušenost a případně jak jste to řešili? Nepřišla tam ani žádná nabídka na refund nebo cokoliv.
Díky za odpovědi.

0 Citovat

Koukám na to, let 17.12. byl úplně zrušen a tak tě alespoň automaticky "rozumně" přebookovali. Nyní máš samozřejmě možnost si vybrat jiný termín nebo chtít refund.

0 Citovat

Já jsem právě nedohledal jestli let zrušili nebo je plný a letí. Ale forma komunikace mi přijde teda dost mimo, bez jakýhokoliv upozornění. O refund si musím napsat nebo se to dá vyřešit přes web prosím Tě?

0 Citovat

V rezervačním systému ten let chybí..

http://www.volotea.com/en/contact/

0 Citovat

Díky za rychlý odpovědi

0 Citovat

Tak se mi stalo něco podobného - 14 dní před odletem. S tím rozdílem že přesunuli jen odlet z Prahy do Bordeaux z 11.11. už na 9.11. (návrat zůstává stejný 13.11.) Zajímavé je, že když kliknu na přebookování letenek, je termín odletu jen 6.11. a návrat 16.11., ale když si vyhledám lety přes hlavní stránky je tam plno dalších letů.. Jen za 150 E a ne za 5 E co jsem letenky kupoval smiley

0 Citovat

Sleva 10 eur při uplatnění kódu AUTUMN15, platnost do 21.11.

0 Citovat

Pro majitele členství Supervolotea jen malé upozornění před automatickou prolongací členství na další rok, která je ve výchozím nastavení smiley To jenom, abyste se nedivili, až vám Volotea stáhne 49.99 €, aniž byste o tom věděli.

0 Citovat

Akce za 1 eur by měla být nastartována dnes, prozatím jen Benátky - Praha na červen za 0.97 eur

0 Citovat

Budou i do Francie?

0 Citovat

Dostanete se někdo k rezervaci za 19.99, kterou to nabízí v tom kalendáři na všechny termíny? Když chci ale bookovat, tak mi tam vyskočí standardní cena (konkrétně multicity PRG - Tulouse 4.8. a Marseille - PRG 8.8.) nějakých 65,99 jedna. Nic se nezmění ani když to hledám jako one-way ani když dám jen 1 pasažéra, tak nevím kde je problém.

0 Citovat

Mám rovnaký problém. Akonáhle mám vybraté 2 letenky za 2€ a idem ďalej tak hodí cenu 100€. Členstvo mám.

0 Citovat

mám membership a jméno stejné jako otec – myslíte, že to systém rozlišuje? (první odlet mám teprve v září, takže checkin je daleko a nemám, jak to ověřit)
jde mi o to, kdybych chtěl třeba booknout letenku, aby letěl on..

0 Citovat

Myslím, že to nerozlišují a tím pádem máš celkem hezkou výhodu.

0 Citovat

Tak mě napadlo, můžu letět na jednoeurovky jen v době, kdy mi platí členství v Supervolotea, nebo stačí, když jsem měla členství v době jejich nákupu? Díky za odpověď smiley

0