O přesunu busem Air Asia zdarma z letiště Suvarnabhumi na Don Muang při následném letu s Air Asia vím, má něco podobného i společnost Nok Air? Je možné, že letos poprvé využiju jejich služeb a nechce se mi platit za přesun mezi letišti  .

Bangkok-Suvarnabhumi (BKK)

Založil ve fóru Letiště

O přesunu busem Air Asia zdarma z letiště Suvarnabhumi na Don Muang při následném letu s Air Asia vím, má něco podobného i společnost Nok Air? Je možné, že letos poprvé využiju jejich služeb a nechce se mi platit za přesun mezi letišti smiley

0

BUS je zdarma normalne od letiste. Dole mas jizdny rad a misto nastupu. Tusim ze cesta trva cca hodinu... zalezi jak moc je Bangkok ucpanej...

http://www.suvarnabhumiairport.com/en/1 ... don-muaeng

0 Citovat

My takhle přesně letěli, měli jsme letenku s Nok Air a v pohodě. Bus jezdí opravdu zdarma, ale chtějí vidět letenku/boarding pass na které je odlet z DMK. Cesta trvala cca 1,5 hod, ale jak píše twik, je to hodně o dopravě. Tady máš nějaké bližší info:
http://www.traveladept.com/from-main-ai ... don-muang/

0 Citovat

Díky, nějak jsem to přehlídnul. Koukám, že taky z 2. patra, stejně jako shuttle bus Air Asia smiley

0 Citovat

Dobrý den,
chci se zeptat jestli je reálné (bez stresu smiley ) přiletět z Krabi na letiště Don Mueang v 19:30 a stihnout let z letiště v Suvarnabhumi který letí v 1:05 v noci?
letíme z Krabi s Thai lion, dodržují letové časy, aby nebylo třeba velké zpoždení kvúli kterému by se to nestihlo?
moc díky Petr

0 Citovat

Naprosto v pohodě, busy jezdí co 30 minut večer myslím a cesta trvá kolem hodiny. Jen je třeba mít vytisknutou palubní vstupenku na let ze Suvarnabhumi, aby ses dostal do busu. Ještě upozornění, poprvé nám kvůli tomu první bus ujel, nejdříve je nutné zajít ke stolku, kde sedí člověk, co Ti zkontroluje boarding pass a orazí ho a až poté tě pusí řidič do busu.

0 Citovat

díky moc, tak já to tedy zkusím smiley

0 Citovat

Ahoj, má někdo zkušenosti s přepravou Bangkok - Koh Kood? Jak je to časově zvládnutelné? Jak uzpůsobit čas příletu do Bangkoku na letiště Don Mueang? (možno přiletět v 10:20, 14:40, 19:25, 23.15) Je reálné hned pokračovat dál a dostat se až na ostrov nebo je rozumnější jednu nic v přespat? Díky moc za info.. Popř. tip na ubytováni na Koh Kood - je dobré na polovinu března zajistit předem?

Petra

0 Citovat

Pokud nebudete mít zpoždění, tak si myslím, že by vám to mělo klapnout, navíc s příručním zavazadlem. Nevím jestli přiletíte na Suvarnabhumi nějakým mezinárodním letem nebo na Don Muang nějakým přeletem, pokud druhej případě, tak tam bych do toho v pohodě šel (vše tam celkem šupe), pokud první, tam bych to zvažoval (větší šance zpoždění, mraky lidí atd).

0 Citovat

Přiletíme s Qatarem z Dohy na Suvarnabhumi- už jsme párkrát letěli a zpoždění nebylo...Pořád zvažuji...Ale přelet další den z Don Muang do Barmy zdražili z 80 E na 130E, potřebuji letenky dvě...takže se ten risk snad vyplatí...Navíc si myslí, že Qatar je na tolik solidní, že kdyby to zpoždění přece jenom bylo, že by se s nimi nějaká ta kompenzace usmlouvala...

0 Citovat

S Qatarem mám taky dobrý zkušenosti, co se týče přesnosti. Kolem té půl osmé už bude ranní provoz, ale asi bych to taky riskl. Max 45 minut než se vymotáš z letiště (beru vždycky spíš nadsazený časy), 30 minut kdyby ti ujel bus před nosem, 2 h kdyby byl nějakej problém na cestě a pořad máš ještě 45 minut, což s příručním je pořád ještě ok. Každopádně jako úplně s klidnou hlavou to nebude, ale je možný, že tam budete naprosto v klidu s dvouhodinovou rezervou smiley

0 Citovat

Já bych na to zase tak 100% nespoléhal. Už se mi stalo po příletu na BKK, že přestože jsem vyrazil z letadla mezi prvníma, abych byl u pasovky co nejdříve, byly tam už i tak docela solidní řady lidí z letů, které přiletěly v době jako my. To samé na letišti DMK - může se stát, že bude u checkinu řada a taky gate zavírají 20 min. před odletem - takže v 10.35 (taky se nám jednou stalo při odletu do KUL, kdy se souběžně odbavovalo u checkinu více odletů Air Asia a museli jsme lidi předbíhat, dále nával na bezpečnostní kontrole a čas se nabaloval smiley).
Samozřejmě stíhat by se to mělo, ale je třeba počítat i s blbějšími variantami smiley Když by byla časová tíseň, volil bych na přesun mezi letišti taxi.

0 Citovat

Děkuji moc za názory...přesně toto všechno zvažuji,ale pořád jsem s letenkama dál do Barmy vyčkávala a na jediný pátek 26.2. je teď zdražili na těch 130 E...tak to už se mi moc dávat nechce...a ještě ušetříme za jednu noc v Bangkoku...no, asi to risknem a uvidíme...

0 Citovat

Psala jsi, že máte jen příruční zavazadlo a pokud si stáhneš mobilní boarding pass, tak check-in se tě na DMK netýká, každopádně držím pěsti.

0 Citovat

Díky moc...Mob.boarding pass mit urcite budu...tak snad to vyjde...dám určitě vědět, včetně reportu z našeho "barmského poznávání" smiley

0 Citovat

Chystáme se tam na začátku prázdnin, tak jsem zvědavej. Užíjte si to tam! smiley

0 Citovat

Jak se nejlépe dostat z letiště Don Muang do centra Bangkoku? Kolem 23h?

0 Citovat

Taxi.

0 Citovat

A jaka je běžná cena?

0 Citovat

co to je "centrum Bangkoku" dost širokej pojem ..

0 Citovat

Záleží kam chcete jet,ale mělo by se to pohybovat kolem 250-350 B.

0 Citovat

diky smiley

0 Citovat

zdravim, mam jen dotaz, z don mueang nam to prilet 21:40 a odlet ze suvarnabhumi do dubaje je 01:30. Je to dostatecna casova rezerva na prejezd a odbaveni mezi temito letisti? Dekuji za rady. Honza

0 Citovat

je, ale taxik by som dal tak ci tak, najma ak je vas viac a mas stihnut odlet smerom domov smiley

0 Citovat

no hej, to len v priapde ze fakt by mal cakat dalsiu pol hodinu a ked su uz traja, tak sa to aj oplati smiley

0