Koncem unora chceme letet Bangkok-Krabi-Bangkok (28.2.-9.3.2016), mate nejaky tip na levnou letenku? Diky! .

Thajsko prelety

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Koncem unora chceme letet Bangkok-Krabi-Bangkok (28.2.-9.3.2016), mate nejaky tip na levnou letenku? Diky!

0

http://www.nokair.com

67 USD zpáteční letenka včetně odbavených zavazadel.

0 Citovat

Létá tam:
Nok Air
Thai Lion Air
Air Asia
Bangkok Airways

a Thai Airways (ale ti nebudou levní)

Otevři anonymní okno v prohlížeči, dej tam data, dotáhni rezervaci před platbu (všechny poplatky, kufry atd) a ber to nejlevnější.

Air Asia už nejspíše nebude mít promo akci, je to moc brzy. U ostatních nesleduju, jak se mění cena, ale já bych kupoval teď. Cena spíše nebude klesat než bude.

0 Citovat

Ahoj, neví někdo kolik se doplácí dodatečně za kila u Thai lion? vracíme se s nima z Krabi do Bangkoku a vzápětí letím Emiratama do Evropy kde už můžeme mít kufr o hmotnosti 30kg, Lion Thai ma v ceně jen 15kg. Neví někdo kolik by zhruba stálo 15kilo u Lionu? smiley moc diky

0 Citovat

Mne napodiv najlacnejšie vyšli prelety BKK- HKT /phuket/ 1.1.16 a KBV /Krabi/ -BKK 16.1.16 práve s Thai. Obe cesty B777 /!/ s usporiadaním 3+3+3, občerstvenie a 30 kg batožina v cene. Pravda, kupoval som to niekedy v septembri. Cena 1315 bahtov/ osoba

0 Citovat

já je kupoval v akci kdy mě vyšla jedna na 550bahtu. spíš jde o to kdyby to člověk přepískl ze suvenýrama tak ať vím kolik se doplácí za kilo smiley

0 Citovat

Už to tu někdo zmínil, ale pro sichr se zeptám jako debil znova (a klidně mi jako debilovi odpovězte) - chápu správně, že kromě kabinového zavazadla je u Thai Lion Air v ceně i odbavený kufr do 15kg (vnitrostátní let)? Nejsem žádný velký angličtinář, tak jestli v tom třeba není nějaká klička... :-)

http://lionairthai.com/en/Flight...light-info

0 Citovat

Ano je to tak jak píšeš

0 Citovat

Ano. Nevím, kam letíš, ale zkus i Thai Smile. Ti mají 20 kg a zdáli se mně tak nějak lepší.

0 Citovat

Ještě nemám přesný plán, teprve před dvěma hodinama jsem si koupil letenku do BKK :-) :-)

Havně na přesuny Bangkok-Chiang Mai-Krabi a pak Surat Thani-Bangkok chci využít letadlo, přece jenom je to rychlejší než dřepět v autobusu nebo se někde plácat na motorce :-)

Každopádně díky za reakce ;-)

0 Citovat

Určitě dobře děláš, domestic letů jsou opravdu mraky denně mězi Tebou zmiňovanými městy a jsou fakt levné.

Doporučuju sledovat teď stránky aerolinek - hlavně Air Asia, Nok, Thai Lion atd., celkem pravidelně mívají velký slevy.

0 Citovat

Jo, Thai Smile bylo loni super. Ceny stejné jako u Air Asia. Odlet z hlavního letiště BKK, občerstvení v ceně a nejvíce usměvavé letušky, co jsem kdy viděl.

0 Citovat

Kupovali jste někdo v poslední době letenky u Thai Lion Air? Všechno jsem proklikal a vyplnil a namísto platební brány mě to hodilo na stránku, abych se přihlásil na svůj účet u SBC bank. Na to jim ale kašlu, žádnou SBC nemám a nechci. Chci jen zaplatit kreditkou za letenky :-D :-D

Někdo nějaký nápad?

0 Citovat

Jo tak už nic, webu aerolinek se nelíbil anonymní režim Firefoxu :-D

0
13 reakcí