Bulgarian Air Charter

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

1T (IATA)
BUC (ICAO)
Bulharsko
Od 01. 01. 2002

Bulharský charterový dopravce Bulgarian Air Charter sídlící v bulharské Sofii poskytuje lety převážně mezi Bulharskem a Německem, Rakouskem či Polskem.

Letadla této společnosti můžete a zřejmě i potkáte na letišti v Praze. Několik letních sezon totiž létá pro cestovní kancelář Neckermann na lince do Burgasu.


Letenky

Pokud se budete chtít proletět s touto společností, nejlepší je kontaktovat právě CK Neckermann a ideálně si počkat na last minute letenky do Burgasu, které se prodávají od 1.990 Kč. Jedná se však vždy o pár míst během léta.


Zavazadla

Letecká společnost nabídne zdarma jak příruční o standardních rozměrech 56 x 45 x 25 cm, tak i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg. Váha nad bezplatný limit je účtována příplatkem 3 € za 1 kg.

Sportovní vybavení jako surfy, jízdní kola, golfové hole, lyže či vybavení k potápění je možné přepravovat zdarma v rámci 20 kg limitu.


Odbavení

Check-in je k dispozici pouze na letišti, a to 2 hodiny před plánovaným letem. Na letišti v Praze se odbavuje z terminálu 1 a check-in se uzavírá 40 minut před odletem.


Služby během letu

Oproti konkurenční společnosti Travel Service se můžete u Bulgaria Air Charter těšit na občerstvení během letu zdarma. K jídlu se podává čerstvá houska se šunkou a sýrem a studené i teplé nápoje.

Zároveň díky letadlové flotile skládající se z amerických letadel McDonnell Douglas MD-82 a MD-83 se můžete těšit na mnohem více prostoru na nohy a pohodlnější sedadla.


Logo Bulgarian Air Charter

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače