Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Bulgarian Air Charter

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Bulgarian Air Charter

Bulharský charterový dopravce Bulgarian Air Charter sídlící v bulharské Sofii poskytuje lety převážně mezi Bulharskem a Německem, Rakouskem či Polskem.

Letadla této společnosti můžete a zřejmě i potkáte na letišti v Praze. Několik letních sezon totiž létá pro cestovní kancelář Neckermann na lince do Burgasu.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Pokud se budete chtít proletět s touto společností, nejlepší je kontaktovat právě CK Neckermann a ideálně si počkat na last minute letenky do Burgasu, které se prodávají od 1.990 Kč. Jedná se však vždy o pár míst během léta.

Zavazadla

Letecká společnost nabídne zdarma jak příruční o standardních rozměrech 56 x 45 x 25 cm, tak i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg. Váha nad bezplatný limit je účtována příplatkem 3 € za 1 kg.

Sportovní vybavení jako surfy, jízdní kola, golfové hole, lyže či vybavení k potápění je možné přepravovat zdarma v rámci 20 kg limitu.

Odbavení

Check-in je k dispozici pouze na letišti, a to 2 hodiny před plánovaným letem. Na letišti v Praze se odbavuje z terminálu 1 a check-in se uzavírá 40 minut před odletem.

Služby během letu

Oproti konkurenční společnosti Travel Service se můžete u Bulgaria Air Charter těšit na občerstvení během letu zdarma. K jídlu se podává čerstvá houska se šunkou a sýrem a studené i teplé nápoje.

Zároveň díky letadlové flotile skládající se z amerických letadel McDonnell Douglas MD-82 a MD-83 se můžete těšit na mnohem více prostoru na nohy a pohodlnější sedadla.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 3 měs
Navrhni úpravu