Zpět na seznam míst co vidět na Mallorce
Sa Coma

Pláž Sa Coma

Letovisko Sa Coma na východním pobřeží Mallorcy bývá často označováno jako vůbec to nejlepší na ostrově. Azurová a průzračně čistá voda spolu s dlouhou velmi čistou pláží s jemným bílým pískem a exoticky vyhlížejícími palmovými lesy vytvářejí neodolatelnou kombinaci k pohodové plážové dovolené. 

Pláž je díky své čistotě, pozvolnému vstupu do moře a obecně spíše klidnějšími prostředí ideální také pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou však i půjčovny a nabídky sportovních aktivit, samozřejmě půjčovny lehátek a slunečníků (kolem 13 EUR na den za set) a plážové bary. 

Přilehlé městečko je typickým letním letoviskem. Kromě supermarketu Carrefouor zde najdete prakticky pouze hotely.

Ubytování

V Sa Coma se ubytujete především v aparthotelech a nových hotelových resortech. Jejich společným jmenovatelem je vysoká kvalita a klidnější prostředí. Ceny v sezoně zde začínají zhruba na 2 500 Kč na noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Jak se sem dostat

Pokud pojedete z Palmy autem, připravte se na cestu dlouhou 66 km, která z větší části vede po rovné dálnici, tudíž časově vyjde na 50 až 60 minut. Parkování je možné zdarma na veřejných ulicích, své zázemí také nabízejí všechny hotely.

Do Sa Coma se dá snadno dostat i autobusovými linkami:

  • Naviguj: 39.5743, 3.37677

Další místa na Mallorce

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal tým portálu Cestujlevne.com
Poslední aktualizace před 2 dny
Navrhni úpravu