Zpět na seznam míst co vidět v New Yorku
New York v lednu

Rockeffeler Center

Rockeffeler Center nemůžete minout, je doslova povinností se tu při každé návštěvě zastavit. Nejedná se totiž o jednu turistickou památku, ale rovnou několik. V rozsáhlém komplexu 19 budov tu najdete:

  • Top of The Rock Observation Deck,
  • The Channel Gardens,
  • NBC Studios,
  • Radio City Music Hall,
  • Zimní kluziště u sochy Promethea,
  • Vánoční strom během Vánoc.

Nejdůležitějším je samozřejmě vyhlídka Top of The Rock, na níž se dostanete každý den od 8 do půlnoci. Vstup stojí 38 USD + taxy, tedy 41,37 USD. Za dalších 15 $ si můžete přikoupit verzi „ Sun & Stars“, při níž máte druhý vstup během téhož dne navíc. Podívejte se na nezapomenutelné výhledy během dne i pod rouškou noci.

Lístky není nutné objednávat předem alespoň do té doby, kdy byste chtěli na exponovaný čas okolo západu slunce. Nákup učiníte na: topoftherocknyc.com/buy-tickets.

NBC Studios nabízí prohlídky do zátiší jedné z největších televizních společností na světě. Hodinové prohlídky se konají ve všední dny od 8:20 do 14:00 a o víkendech od 8:20 do 17:00. Cena činí 33 $ + taxy a doporučuje se objednat lístek předem na: thetouratnbcstudios.com,

Radio City Music Hall je koncertní sál, který pravidelně dělá zázemí nejznámějším šou a vystoupením. Aktuální kalendář akcí najdete na stránkách: radiocity.com/calendar.

Zbylé tři atrakce si prohlídněte zdarma. Zahrady kolmě směřují k zimnímu kluzišti. To má svou neopakovatelnou atmosféru zejména v období vánočních svátků, kdy je zde vystaven nejznámější vánoční strom New Yorku, který si zahrál v několika filmech.

  • Naviguj: 40.759, -73.9785

Další místa v New Yorku

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu